Divukraj: Nový Lístkovec (rozšírenie)
Nový Lístkovec je ďalšie rozšírenie pre obľúbenú hru Divukraj. Najrušnejšie mesto sveta Divokraja práve otvorilo svoju prvú železničnú stanicu! Po koľajniciach do mesta prichádza nielen mnoho nových obyvateľov, ale aj priehršť skvelých nápadov, udalostí a myšlienok. Rozšírenie Nový Lístkovec hráčom predstavuje úplne nových tvorov, stavby a vzrušujúce udalosti, ktoré priťahujú karty návštevníkov do vášho vždy kvitnúceho mesta! Obsahuje tiež dosku železničnej stanice, vagóny prinášajúce rôznorodé zdroje, cestovné lístky a žetóny rezervácií! Nájdete tu tiež navyše štvoricu nových druhov pomocníkov: netopiere, slimáky, mačky a včely.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
40-100 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
51,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Nový Lístkovec je ďalšie rozšírenie pre obľúbenú hru Divukraj. Najrušnejšie mesto sveta Divokraja práve otvorilo svoju prvú železničnú stanicu!

Po koľajniciach do mesta prichádza nielen mnoho nových obyvateľov, ale aj priehršť skvelých nápadov, udalostí a myšlienok. Rozšírenie Nový Lístkovec hráčom predstavuje úplne nových tvorov, stavby a vzrušujúce udalosti, ktoré priťahujú karty návštevníkov do vášho vždy kvitnúceho mesta! Obsahuje tiež dosku železničnej stanice, vagóny prinášajúce rôznorodé zdroje, cestovné lístky a žetóny rezervácií! Nájdete tu tiež navyše štvoricu nových druhov pomocníkov: netopiere, slimáky, mačky a včely.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
40-100 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
James A. Wilson
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje