Dobble Gruffalo
Dobble je skvelá postrehová hra s jednoduchými pravidlami. Plechová krabička obsahuje 30 kruhových kariet. Na každej karte je osem odlišných a rôzne veľkých obrázkov. Každé dve karty majú práve jeden z obrázkov rovnaký. Základným princípom hry Dobble je čo najrýchlejšie tento obrázok nájsť. Vyskúšať môžete postupne hneď 5 variantov hry. Tentokrát na kartách nájdete ilustrácie z príbehu o príšerke Gruffalovi, ktorého poznajú deti i dospelí po celom svete najmä vďaka detskej knižke plnej krásnych veršov a ilustrácií, ktorá sa stala inšpirácoiu aj pre ocenený animovaný film.
Odporúčaný vek:
4 roky
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
14,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Dobble je skvelá postrehová hra s jednoduchými pravidlami. Plechová krabička obsahuje 30 kruhových kariet. Na každej karte je osem odlišných a rôzne veľkých obrázkov. Každé dve karty majú práve jeden z obrázkov rovnaký. Základným princípom hry Dobble je čo najrýchlejšie tento obrázok nájsť. Vyskúšať môžete postupne hneď 5 variantov hry.

Tentokrát na kartách nájdete ilustrácie z príbehu o príšerke Gruffalovi, ktorého poznajú deti i dospelí po celom svete najmä vďaka detskej knižke plnej krásnych veršov a ilustrácií, ktorá sa stala inšpirácoiu aj pre ocenený animovaný film.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
4+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Skladom, odosielame ihneď
21,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje