Dobble Star Wars: The Mandalorian
Populárna postrehová hra zo sveta Star Wars: The Mandalorian Star Wars sa stal bezpochyby jedným z najväčších kultových trhákov naprieč desaťročiami, svoje kvality dokazuje aj rozprávaním o nájomnom lovcovi odmien "Mandovi", ktorý sa nebojí pre svoju odmenu stretnúť aj s tým najpodivnejším tvorom a osobou vo vesmíre.  Na svojich cestách sa stretáva s roztomilým Baby Yodom (Grogu) a spoločne zažívajú nejedno veľké dobrodružstvo. Hra kombinuje obľúbené postavičky a predmety z tohto kultového sveta s populárnou postrehovou hrou. Hráči sa pokúšajú nájsť jeden spoločný symbol medzi dvoma kartami v hravej bitke rýchlosti a postrehu. Karty obsahujú štylizované symboly zo sveta Star Wars - The Mandalorian. V hre nemôže chýbať samotný "Mando", Baby Yoda - Grogu, X - wing, stíhačka TIE, znak Mudhorna a ďalšie. Pokiaľ ste milovníci Star Wars a máte radi aj skvelú zábavu, potom verte, že: "This is the way". Dobble je skvelá postrehová hra s jednoduchými pravidlami. Plechová krabička obsahuje 55 kruhových kariet. Na každej karte je osem odlišných a rôzne veľkých obrázkov. Každé dve karty majú práve jeden z obrázkov rovnaký. Základným princípom hry Dobble je čo najrýchlejšie tento obrázok nájsť. Vyskúšať môžete postupne hneď 5 variantov hry.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
18,02 €
8,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Populárna postrehová hra zo sveta Star Wars: The Mandalorian

Star Wars sa stal bezpochyby jedným z najväčších kultových trhákov naprieč desaťročiami, svoje kvality dokazuje aj rozprávaním o nájomnom lovcovi odmien "Mandovi", ktorý sa nebojí pre svoju odmenu stretnúť aj s tým najpodivnejším tvorom a osobou vo vesmíre.  Na svojich cestách sa stretáva s roztomilým Baby Yodom (Grogu) a spoločne zažívajú nejedno veľké dobrodružstvo. Hra kombinuje obľúbené postavičky a predmety z tohto kultového sveta s populárnou postrehovou hrou. Hráči sa pokúšajú nájsť jeden spoločný symbol medzi dvoma kartami v hravej bitke rýchlosti a postrehu. Karty obsahujú štylizované symboly zo sveta Star Wars - The Mandalorian. V hre nemôže chýbať samotný "Mando", Baby Yoda - Grogu, X - wing, stíhačka TIE, znak Mudhorna a ďalšie. Pokiaľ ste milovníci Star Wars a máte radi aj skvelú zábavu, potom verte, že: "This is the way".

Dobble je skvelá postrehová hra s jednoduchými pravidlami. Plechová krabička obsahuje 55 kruhových kariet. Na každej karte je osem odlišných a rôzne veľkých obrázkov. Každé dve karty majú práve jeden z obrázkov rovnaký. Základným princípom hry Dobble je čo najrýchlejšie tento obrázok nájsť. Vyskúšať môžete postupne hneď 5 variantov hry.

Obsah hry:

55 kariet v plechovej krabičke
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
28,69 €
13,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
skladom, odosielame čo najskôr
23,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje