Dobrodružné výpravy: Oklahoma
Dobrodružné výpravy sú príbehové kartové hry inšpirované skutočnými historickými udalosťami. Ocitnete sa po boku osobností, ktoré formovali dejiny a spoznáte zákutia histórie, ktoré vám možno skôr neboli známe. OklahomaUčiňte spoločne tie správne rozhodnutia, preskúmajte vzdialené kraje, utečte svojmu bývalému pánovi, vybojujte si slobodu a staňte sa maršálom v dobrodružnej výprave odohrávajúcej sa na Divokom západe.  Ako sa hrá:V hre postupne odkrývate karty, z ktorých vytvárate mapu, na ktorej sa nachádzajú rôzne aktivity a interakcie, ktoré môžete splniť. Na základe vašich rozhodnutí sa potom príbeh vetví do piatich možných koncov, takže si hru môžete vyskúšať znovu a vydať sa inou cestou.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
12,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Dobrodružné výpravy sú príbehové kartové hry inšpirované skutočnými historickými udalosťami. Ocitnete sa po boku osobností, ktoré formovali dejiny a spoznáte zákutia histórie, ktoré vám možno skôr neboli známe.

Oklahoma
Učiňte spoločne tie správne rozhodnutia, preskúmajte vzdialené kraje, utečte svojmu bývalému pánovi, vybojujte si slobodu a staňte sa maršálom v dobrodružnej výprave odohrávajúcej sa na Divokom západe. 

Ako sa hrá:
V hre postupne odkrývate karty, z ktorých vytvárate mapu, na ktorej sa nachádzajú rôzne aktivity a interakcie, ktoré môžete splniť. Na základe vašich rozhodnutí sa potom príbeh vetví do piatich možných koncov, takže si hru môžete vyskúšať znovu a vydať sa inou cestou.

Obsah hry:
  • 70 kariet
  • leták s historickými informáciami
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje