Dominaria United Draft Booster Box - Magic: The Gathering
Nová edícia Magic the Gathering. Draft Booster Box obsahuje 36 Draft Booster Packov. Každý Booster Pack obsahuje 15 kariet. K Booster Boxu dostanete ako darček foil promo kartu Llanowar Loamspeaker. Dominaria United je nová sada kartovej hry Magic: the Gathering. V tejto edícii sa vraciame na rovnomennú pláň Dominaria, hráčmi veľmi obľúbenú časť bohatého multiversa. Stretnúť tu môžete najznámejších hrdinov i zbabelcov histórie Magicu, opäť v nádherných ilustráciách.  Draft Boostery sú prispôsobené na hranie limited formátov Draft a Sealed Deck. S kamarátmi tak môžete vyskúšať Dominaria United v priamom súboji alebo si precvičiť stavbu balíčka z otvorených kariet.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
119,99 €
Dostupné od 9.9.2022
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Dostupné od 9.9.2022
Predajňa BB: Dostupné od 9.9.2022
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Nová edícia Magic the Gathering. Draft Booster Box obsahuje 36 Draft Booster Packov. Každý Booster Pack obsahuje 15 kariet.

K Booster Boxu dostanete ako darček foil promo kartu Llanowar Loamspeaker.

Dominaria United je nová sada kartovej hry Magic: the Gathering. V tejto edícii sa vraciame na rovnomennú pláň Dominaria, hráčmi veľmi obľúbenú časť bohatého multiversa. Stretnúť tu môžete najznámejších hrdinov i zbabelcov histórie Magicu, opäť v nádherných ilustráciách. 

Draft Boostery sú prispôsobené na hranie limited formátov Draft a Sealed Deck. S kamarátmi tak môžete vyskúšať Dominaria United v priamom súboji alebo si precvičiť stavbu balíčka z otvorených kariet.

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje