Dostihy a sázky
Stará známa hra Dostihy a sázky teraz v novom šate. Pravidlá aj herné mechanizmy sa nezmenili, zmena nastala len v grafike. Svet krásnych koní a napínavú atmosféru dostihov vnesie k vám domov nové vydanie klasickej stolovej hry Dostihy a sázky. V modernom kabáte sae stále ukrývajú pôvodné pravidlé, kedy hráči nakupujú kone, stajne a investujú do dostihov tak, aby im priniesli maximum výhier. Víťaz musí mať kvapku šťastia, premyslenú taktiku a chuť zariskovať v správnu chvíľu, aby snaženie súperov ustál až do poslednej chvíle. Ako alternatívu ku tejto hre Vám ponúkame modernejšiu a a hlavne časovo menej náročnú, no rovnako zábavnú hru - Hotel Tycoon, kde namiesto koní obchodujete s hotelmi.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
120 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
19,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Stará známa hra Dostihy a sázky teraz v novom šate. Pravidlá aj herné mechanizmy sa nezmenili, zmena nastala len v grafike. Svet krásnych koní a napínavú atmosféru dostihov vnesie k vám domov nové vydanie klasickej stolovej hry Dostihy a sázky. V modernom kabáte sae stále ukrývajú pôvodné pravidlé, kedy hráči nakupujú kone, stajne a investujú do dostihov tak, aby im priniesli maximum výhier. Víťaz musí mať kvapku šťastia, premyslenú taktiku a chuť zariskovať v správnu chvíľu, aby snaženie súperov ustál až do poslednej chvíle.

Ako alternatívu ku tejto hre Vám ponúkame modernejšiu a a hlavne časovo menej náročnú, no rovnako zábavnú hru - Hotel Tycoon, kde namiesto koní obchodujete s hotelmi.

Obsah hry:
  • 1 herný plán
  • 260 bankoviek
  • 55 kariet
  • 87 žetónov
  • 6 figúrok
  • 1 hracia kocka
  • pravidlá 
Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
120 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
1984
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje