Dungeons & Dragons: Rock Paper Wizard
V tejto novej kartovej hre zo sveta Dungeons & Dragons ste práve porazili draka v jaskyni plnej pokladov. Teraz sa vy a vaši spoločníci hádate ako si rozdelíte poklad, ktorý ste našli a urobíte, čo by urobil každý rešpektovaný čarodejník, začnete kúzelnícku bitku! Vyberte si kúzlo na karte, ktorá zobrazuje niektoré zo známych D&D kúziel. Každá karta ukazuje unikátne gesto rukou, ktoré musí hráč urobiť a následne môže kúzlo uvaliť na protihráča tým, že naňho týmto gestom namieri. Každý vysloví "Kameň, Papier, Čarodejník" nahlas a keď poviete "čarodejník", vytvoríte rukou gesto a čarujete. Každá karta popisuje účinok kúzla, ktoré môže posunúť oponenta od pokladu, priblížiť vás k pokladu, alebo manipulovať s mincami, ktoré má každý hráč nazbierať, aby vyhral. Prvý čarodejník, čo nazbiera 25 kúskov zlata vyhráva!
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Jazyk hry:
19,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V tejto novej kartovej hre zo sveta Dungeons & Dragons ste práve porazili draka v jaskyni plnej pokladov. Teraz sa vy a vaši spoločníci hádate ako si rozdelíte poklad, ktorý ste našli a urobíte, čo by urobil každý rešpektovaný čarodejník, začnete kúzelnícku bitku!

Vyberte si kúzlo na karte, ktorá zobrazuje niektoré zo známych D&D kúziel. Každá karta ukazuje unikátne gesto rukou, ktoré musí hráč urobiť a následne môže kúzlo uvaliť na protihráča tým, že naňho týmto gestom namieri. Každý vysloví "Kameň, Papier, Čarodejník" nahlas a keď poviete "čarodejník", vytvoríte rukou gesto a čarujete. Každá karta popisuje účinok kúzla, ktoré môže posunúť oponenta od pokladu, priblížiť vás k pokladu, alebo manipulovať s mincami, ktoré má každý hráč nazbierať, aby vyhral.

Prvý čarodejník, čo nazbiera 25 kúskov zlata vyhráva!

Parametre:
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
osh Cappel, Jay Cormier, Sen-Foong Lim
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Skladom, odosielame ihneď
9,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje