Emerald
  Hráči predstavujú práve skupinky rytierov, ktorí sa snažia prekĺznuť nepozorovane okolo dračice a získať čo najväčšiu časť pokladov ukrytých vo vnútri brlohu. Hra má originálne vyriešený pohyb rytierov po ceste z hradu k brlohu i v samotnom dračom dúpäti (je určený počtom figúrok na políčku) a nechýba jej spád ani napätie. Napriek tomu, že výrobca uvádza, že hra je určená pre deti od 10 rokov, ľahko ju pochopia a môžu hrať aj menšie deti. Hra má veľmi jednoduché pravidlá, rýchly spád a nechýba jej dramatickosť.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
14,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

 

Hráči predstavujú práve skupinky rytierov, ktorí sa snažia prekĺznuť nepozorovane okolo dračice a získať čo najväčšiu časť pokladov ukrytých vo vnútri brlohu. Hra má originálne vyriešený pohyb rytierov po ceste z hradu k brlohu i v samotnom dračom dúpäti (je určený počtom figúrok na políčku) a nechýba jej spád ani napätie.

Napriek tomu, že výrobca uvádza, že hra je určená pre deti od 10 rokov, ľahko ju pochopia a môžu hrať aj menšie deti. Hra má veľmi jednoduché pravidlá, rýchly spád a nechýba jej dramatickosť.

Obsah hry:

1 hrací plán, 25 rytierov (po 5 v každej farbě), 1 drak, 1 kocka, 1 drevený ukazovateľ, 58 kariet, 1 pravidlá (nemecky, anglicky a francúzsky).

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Rüdiger Dorn
Rok vydania:
2002
Užitočné odkazy:
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje