Epic: Card Game
Hra Epic: Card Game je kartová hra, ktorú má na svedomí člen "medžikovej" (Magic: The Gathering) Hall of Fame a teda skúsený hráč Robert Dougherty (tiež tvorca skvelej hry Star Realms). A preto by sa dala krátko popísať ako zjednodušený a rýchlejší Magic: the Gathering. Odpadáva tu však jej zberateľský element, pretože už v tejto základnej krabičke dostanete 120 kariet, s ktorými si môžete vyskúšať rôzne formáty hry, podobné ako v Magic: The Gathering - draft, constructed, multiplayer atď.  Napriek podobnosti sú tu určité odlišnosti - zmizli karty many pretože karty a ich schopnosti máte buď zadarmo alebo za ne platíte jednu zlatku, ktorú dostáva hráč na začiatku každého svojho kola, takže hneď od začiatku môžete vynášať aj silnejšie karty. Veľa kariet má podobné efekty, ktoré poznajú hráči Magic: The Gathering, akurát majú iné názvy (airborne=flying, breakthrough=trample, blitz=haste, righteous=lifelink atď). Každý hráč začína hru s 30 životmi a snaží sa o ne pripraviť súpera.    
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
14,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Hra Epic: Card Game je kartová hra, ktorú má na svedomí člen "medžikovej" (Magic: The Gathering) Hall of Fame a teda skúsený hráč Robert Dougherty (tiež tvorca skvelej hry Star Realms). A preto by sa dala krátko popísať ako zjednodušený a rýchlejší Magic: the Gathering. Odpadáva tu však jej zberateľský element, pretože už v tejto základnej krabičke dostanete 120 kariet, s ktorými si môžete vyskúšať rôzne formáty hry, podobné ako v Magic: The Gathering - draft, constructed, multiplayer atď. 

Napriek podobnosti sú tu určité odlišnosti - zmizli karty many pretože karty a ich schopnosti máte buď zadarmo alebo za ne platíte jednu zlatku, ktorú dostáva hráč na začiatku každého svojho kola, takže hneď od začiatku môžete vynášať aj silnejšie karty. Veľa kariet má podobné efekty, ktoré poznajú hráči Magic: The Gathering, akurát majú iné názvy (airborne=flying, breakthrough=trample, blitz=haste, righteous=lifelink atď). Každý hráč začína hru s 30 životmi a snaží sa o ne pripraviť súpera.  

 

Obsah hry:
  • 128 kariet
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Robert Dougherty, Darwin Kastle
Rok vydania:
2015
Herné rozšírenia
Epic: Tyrants Draka´s Rage
objednáme pre vás
4,99 €
Epic: Tyrants Raxxa´s Revenge
objednáme pre vás
4,99 €
Epic: Tyrants Markus Command
objednáme pre vás
4,99 €
Epic: Tyrants Helion´s Deceit
objednáme pre vás
4,99 €
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje