Era: Medieval Age – Rivers & Roads
Era: Medieval Age – Rivers & Roads je rozšírenie ku krásnej strategickej 3D hre Era: Medieval Age, ktoré tejto hre prináša nové cesty a rieky. Budete tu objavovať nové štruktúry a vyvíjať nové stratégie na ceste za víťazstvom! Era: Medieval Age je strategická kocková hra, od autora známej kooperatívnej hry Pandemic, Matta Leacocka, v ktorej si hráči budujú prosperujúce mesto v stredovekej spoločnosti. Kocky reprezentujú jednotlivé spoločenské vrstvy. Hráči doslova budujú svoje mesto na hracej ploche. Jednotlivé budovy ako napríklad hradby, hradné veže, farmy, atď sú krásne spracované 3D komponenty, ktoré ukladáte na svoju vlastnú hernú dosku. Na konci hry má každý hráč nádherné stredoveké mestečko. V tejto hre vás čakajú aj nemilé veci ako vydieranie, choroby, požiare - jednoducho stredovek.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
3D
21,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Era: Medieval Age – Rivers & Roads je rozšírenie ku krásnej strategickej 3D hre Era: Medieval Age, ktoré tejto hre prináša nové cesty a rieky. Budete tu objavovať nové štruktúry a vyvíjať nové stratégie na ceste za víťazstvom!

Era: Medieval Age je strategická kocková hra, od autora známej kooperatívnej hry Pandemic, Matta Leacocka, v ktorej si hráči budujú prosperujúce mesto v stredovekej spoločnosti. Kocky reprezentujú jednotlivé spoločenské vrstvy. Hráči doslova budujú svoje mesto na hracej ploche. Jednotlivé budovy ako napríklad hradby, hradné veže, farmy, atď sú krásne spracované 3D komponenty, ktoré ukladáte na svoju vlastnú hernú dosku. Na konci hry má každý hráč nádherné stredoveké mestečko. V tejto hre vás čakajú aj nemilé veci ako vydieranie, choroby, požiare - jednoducho stredovek.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
45-60 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Matt Leacock
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje