Escape Plan CZ
Hra Escape Plan je inšpirovaná holywoodskymi filmami o bankových lúpežiach. Z hráčov sa stanú bankoví lupiči, ktorí ale môžu každé kolo ovplyvniť postup polície. Hráči sa pohybujú po hracej doske, zloženej z viacerých častí. Snažia sa dostať na čo najlepšie miesto, aby získali späť čo najviac zo svojej koristi a utiekli z mesta s najvyššou sumou peňaží. Polícia sa samozrejme snaží zmariť ich plány. Hráči používajú karty, aby dopomohli svojmu úteku a spomalili ostatných lupičov. Občas je dobré byť kámoš s rôznymi gangmi, kuriérmi a práskačmi. Escape Plan je taktická hra bez priamej interakcie medzi hráčmi. Hráči sa snažia plniť rôzne úlohy a vyhnúť sa polícii. Hru vyhrá hráč, ktorý na konci hry unikne z mesta s najvyššou sumou peňazí.  
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
107,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Hra Escape Plan je inšpirovaná holywoodskymi filmami o bankových lúpežiach. Z hráčov sa stanú bankoví lupiči, ktorí ale môžu každé kolo ovplyvniť postup polície. Hráči sa pohybujú po hracej doske, zloženej z viacerých častí. Snažia sa dostať na čo najlepšie miesto, aby získali späť čo najviac zo svojej koristi a utiekli z mesta s najvyššou sumou peňaží. Polícia sa samozrejme snaží zmariť ich plány. Hráči používajú karty, aby dopomohli svojmu úteku a spomalili ostatných lupičov. Občas je dobré byť kámoš s rôznymi gangmi, kuriérmi a práskačmi.

Escape Plan je taktická hra bez priamej interakcie medzi hráčmi. Hráči sa snažia plniť rôzne úlohy a vyhnúť sa polícii. Hru vyhrá hráč, ktorý na konci hry unikne z mesta s najvyššou sumou peňazí.

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Vital Lacerda
Rok vydania:
2019
Herné rozšírenia
Escape Plan - Kickstarter Pack EN
Skladom, odosielame ihneď
17,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje