Europa
Europa je hra, pri ktorej si nielen precvičíte miestopis Európy, ale tiež svoj cit a odhad. V každom kole si hráči postupne zvolia po jednej karte a hľadajú na nej uvedené miesto na mape Európy. Kde ležia Karpaty? Nachádza sa Limfjord v Nórsku? Čím presnejšie hráč určí polohu miesta, tým viac bodov mu karta prinesie. Pokiaľ naviac polohu určí s na karte požadovanou presnosťou, smie si ju ponechať. V hre sú štyri druhy kariet - mestá, rieky, hory a historické miesta. Na konci hry si hráči eště pripočítajú body za prevahu v jednotlivých druhoch kariet a bodovo odmenení sú aj hráči, ktorí nazbierali karty zo všetkých štyroch druhov.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
24,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Europa je hra, pri ktorej si nielen precvičíte miestopis Európy, ale tiež svoj cit a odhad. V každom kole si hráči postupne zvolia po jednej karte a hľadajú na nej uvedené miesto na mape Európy.

Kde ležia Karpaty? Nachádza sa Limfjord v Nórsku? Čím presnejšie hráč určí polohu miesta, tým viac bodov mu karta prinesie. Pokiaľ naviac polohu určí s na karte požadovanou presnosťou, smie si ju ponechať.

V hre sú štyri druhy kariet - mestá, rieky, hory a historické miesta. Na konci hry si hráči eště pripočítajú body za prevahu v jednotlivých druhoch kariet a bodovo odmenení sú aj hráči, ktorí nazbierali karty zo všetkých štyroch druhov.

Obsah hry:
  • Hrací plán
  • 224 kariet
  • figúrka pre označenie polohy
  • 6 tipovacích kartičiek
  • 6 figúrok
  • 30 tipovacích kociek
  • pravidlá hry.
Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Günter Burkhardt
Rok vydania:
2009
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje