Evolution (2nd ed.)
V hre Evolution sa hráči starajú o svoj druh v dynamickom ekosystéme, kde predátori číhajú na vzácne jedlo. Vlastnosti ako tvrdá koža a rohy chránia váš druh pred mäsožravcami, kým sa budete s dlhým krkom naťahovať po jedlo, na ktoré iný nedosiahnu. S viac ako 4 000 kombináciami vlastností druhov bude každá hra iné dobrodružstvo. Je len na vás či bude váš druh mäsožravý a bude pustošiť ostatných hráčov, alebo sa bude váš opancierovaný bylinožravec starať len o svoje a nebude si všímať postrkovanie od ostatných. Evolution ponúka herný štýl, ktorý ponúka viac možnosti ako vyhrať a tiež mix hráčskych stratégií a taktík, ktoré výrazne ovplyvňujú ekosystém aktuálneho sveta. Vyzvite priateľov a zistite, kto sa najlepšie prispôsobí meniaciemu sa svetu okolo. How to play:
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
49,99 €
Momentálne nedostupné
Predajňa BA: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V hre Evolution sa hráči starajú o svoj druh v dynamickom ekosystéme, kde predátori číhajú na vzácne jedlo. Vlastnosti ako tvrdá koža a rohy chránia váš druh pred mäsožravcami, kým sa budete s dlhým krkom naťahovať po jedlo, na ktoré iný nedosiahnu. S viac ako 4 000 kombináciami vlastností druhov bude každá hra iné dobrodružstvo.

Je len na vás či bude váš druh mäsožravý a bude pustošiť ostatných hráčov, alebo sa bude váš opancierovaný bylinožravec starať len o svoje a nebude si všímať postrkovanie od ostatných.

Evolution ponúka herný štýl, ktorý ponúka viac možnosti ako vyhrať a tiež mix hráčskych stratégií a taktík, ktoré výrazne ovplyvňujú ekosystém aktuálneho sveta. Vyzvite priateľov a zistite, kto sa najlepšie prispôsobí meniaciemu sa svetu okolo.

How to play:

Obsah hry:
  • 1 doska na žetóny (jazierko)
  • 1 dinosaurus-žetón prvého hráča
  • 129 kariet
  • 24 kariet druhov
  • 48 drevených kociek
  • 180 žetónov jedla
  • 6 vrecúčok na jedlo
  • 6 pomocných kariet
  • 1 pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Dominic Crapuchettes, Dmitry Knorre, Sergey Machin
Rok vydania:
2015
Hodnotenie hry
David Jablonovsky
31.10.2015
Vyborna variabilna kartova hra. Zatial najlepsia hra na temu evolucia. Vdaka znalosti kariet a mechanik ma skuseny hrac oproti novacikovi znacne vyssiu sancu, ze nebude jeho druh zozrany - a novacik potrebuje jednu-dve hry ( = 1-2 hodiny), aby svoje sance slusne zvysil. Inak nemam vyhrady, uzili sme si ako piati hraci tri skvele hry a som zvedavy aj na rozsirenie Flight.
1 Hodnotenie
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje