Fairy Trails
Život v začarovanom lese vie byť náročný. Elfovia a gnómovia majú svoje vlastné siete tajných cestičiek. Neradi sú rušení a do svojich domčekov sa nasťahujú iba vtedy, keď sú chránení od cudzincov. Nájdete tú správnu cestu, alebo zostanete stratení v lese? Hráči vo Fairy Trails prikladajú dieliky a rozširujú sieť tajných cestičiek. Akonáhle niekto dokončí cestu, môže nasťahovať svojich elfov alebo gnómov (farebné kamienky) do domčekov popri uzavretej cestičke. Kto sa ako prvý zbaví svojich kamienkov vyhráva.   
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15-20 min.
Počet hráčov:
1-2 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
15,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Život v začarovanom lese vie byť náročný. Elfovia a gnómovia majú svoje vlastné siete tajných cestičiek. Neradi sú rušení a do svojich domčekov sa nasťahujú iba vtedy, keď sú chránení od cudzincov. Nájdete tú správnu cestu, alebo zostanete stratení v lese?

Hráči vo Fairy Trails prikladajú dieliky a rozširujú sieť tajných cestičiek. Akonáhle niekto dokončí cestu, môže nasťahovať svojich elfov alebo gnómov (farebné kamienky) do domčekov popri uzavretej cestičke. Kto sa ako prvý zbaví svojich kamienkov vyhráva. 

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-2 hráči
Dĺžka hry:
15-20 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Uwe Rosenberg
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje