Fallout: Wasteland Warfare - Two Player Starter
V hre Fallout: Wasteland Warfare si hráči budujú svoj vlastný tím z veľkého množstva frakcií, spojencov a ikonických postáv zo sveta Falloutu. Vyberte si jednotky alebo konkrétne postavy, umožnite im prístup k V.A.T.S bonusom a vyberte lídra, ktorý získa výhody (perks) a schopnosti potrebné na podporu svojho tímu. Postarajte sa o rozvoj budov, obrany a surovín, ktoré sú nevyhnutné pre vašu armádu v pustatine.  Fallout: Wasteland Warfare obsahuje príbehové kampane, ale aj náhodné misie. V škatuli nájdete všetko potrebné pre hru pre 2 hráčov. Hráči môžu hrať spoločne, teda kooperatívne, ale aj proti sebe. Je možné hrať aj sólo verziu. V každom variante je cieľom prežiť v pustatine.  Ku základnej hre vychádza viacero rozšírení, kde sa okrem figúrok nachádzajú aj miniatúry jedinečných scenérii a osad, od Red Rocket po Sanctuary Hills, ako aj automaty Nuka-Cola alebo vraky áut. 
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
40-120 min.
Počet hráčov:
1-2 hráči
Jazyk hry:
59,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V hre Fallout: Wasteland Warfare si hráči budujú svoj vlastný tím z veľkého množstva frakcií, spojencov a ikonických postáv zo sveta Falloutu. Vyberte si jednotky alebo konkrétne postavy, umožnite im prístup k V.A.T.S bonusom a vyberte lídra, ktorý získa výhody (perks) a schopnosti potrebné na podporu svojho tímu. Postarajte sa o rozvoj budov, obrany a surovín, ktoré sú nevyhnutné pre vašu armádu v pustatine. 

Fallout: Wasteland Warfare obsahuje príbehové kampane, ale aj náhodné misie. V škatuli nájdete všetko potrebné pre hru pre 2 hráčov. Hráči môžu hrať spoločne, teda kooperatívne, ale aj proti sebe. Je možné hrať aj sólo verziu. V každom variante je cieľom prežiť v pustatine. 

Ku základnej hre vychádza viacero rozšírení, kde sa okrem figúrok nachádzajú aj miniatúry jedinečných scenérii a osad, od Red Rocket po Sanctuary Hills, ako aj automaty Nuka-Cola alebo vraky áut. 

Obsah hry:
 • 12 plastových figúrok
 • 12 stojanov na figúrky
 • 24 veľkých kariet (63.5 mm X 88.9 mm)
 • viac než 100 malých kariet (67 mm X 44mm)
 • 1 x 20d kocka
 • 9 x 12d kocka
 • 5 x Training missions
 • scenáre
 • viac než 260 malých žetónov
 • 60 veľkých žetónov
 • pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-2 hráči
Dĺžka hry:
40-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2018
Herné rozšírenia
Fallout: Wasteland Warfare- Settlement Deck
momentálne nedostupné
12,99 €
Fallout: Wasteland Warfare - Nuka Cola Caps Set
momentálne nedostupné
12,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje