Fast Sloths
V hre Fast Sloths sa z vás stane roztomilý lenivý leňochod, ktorý trávi dovolenku spolu s ostatnými zvieratkami (aj ľuďmi) v obľúbenej dovolenkovej oblasti. Všetky zvieratká si užívajú zábavu a preskúmavajú prostredie. To sité by ste chceli zažiť aj vy, ale vaša lenivosť nemá hraníc. Našťastie ostatné zvieratká sú plné energie a vôbec im nevadí, že vás budú po okolí nosiť, aby ste sa vy mohli nakrŕmiť chutnými listami.  V hre je 12 druhov zvieratiek (reprezentovaných kartami a drevenými žetónmi) a pre každú hru vyberiete len 6. Každé zvieratko dokáže preniesť leňochoda iným spôsobom a na inú vzdialenoať. Hra obsahuje dva veľké hracie plány, ktoré sú obojstranné a viete ich kombinovať. Takže je len na vás ako si zmenežujte svoju obhliadku okolia a či budete prvý, kto zje všetky chrumkavé listy vo svojej farbe. Fast SLoth je zábavná rodinná hra, ktorá využíva mechanizmus "pick and deliver", pričom doručovať budú zvieratká vás. 
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
56,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V hre Fast Sloths sa z vás stane roztomilý lenivý leňochod, ktorý trávi dovolenku spolu s ostatnými zvieratkami (aj ľuďmi) v obľúbenej dovolenkovej oblasti. Všetky zvieratká si užívajú zábavu a preskúmavajú prostredie. To sité by ste chceli zažiť aj vy, ale vaša lenivosť nemá hraníc. Našťastie ostatné zvieratká sú plné energie a vôbec im nevadí, že vás budú po okolí nosiť, aby ste sa vy mohli nakrŕmiť chutnými listami. 

V hre je 12 druhov zvieratiek (reprezentovaných kartami a drevenými žetónmi) a pre každú hru vyberiete len 6. Každé zvieratko dokáže preniesť leňochoda iným spôsobom a na inú vzdialenoať. Hra obsahuje dva veľké hracie plány, ktoré sú obojstranné a viete ich kombinovať. Takže je len na vás ako si zmenežujte svoju obhliadku okolia a či budete prvý, kto zje všetky chrumkavé listy vo svojej farbe.

Fast SLoth je zábavná rodinná hra, ktorá využíva mechanizmus "pick and deliver", pričom doručovať budú zvieratká vás. 

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Friedemann Friese
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje