Feeling & Touching: My Very First Game
Feeling & Touching: My Very First Game je hra zo série hier My Very First Game (Meine Erste Spiele) od firmy HABA. Sú to hry určené špeciálne pre malé detičky okolo 2 rokov a sú zamerané na rozvoj detí v rôznych oblastiach - jemká motorika, hmatové vnímanie, trénovanie pamäte, vývoj rečových schopností, prvé porozumenie hraniu s pravidlami atď. Táto hra ponúka detičkám a ich rodičom priestor na nápady na rôzne aktivity zamerané na rozvoj hmatového vnímania. Príjemné a ľahko uchopiteľné drevené predmety podporujú nielen voľné hranie, ale podorujú a rozvíjajú jemnú motoriku a uvedomenie si tvarov podľa dotyku. A  keďže hra je určená pre deti už od dvoch rokov, obsahuje dve jednoduché hmatové hry, kde sa okrem iného deti učia aj prvému porozumeniu hry s pravidlami, to znamená, že nehráme sa len tak, ale dodržiavame nejaké jednoduché pravidlá.     
Odporúčaný vek:
2 roky
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
1-2 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
19,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Feeling & Touching: My Very First Game je hra zo série hier My Very First Game (Meine Erste Spiele) od firmy HABA. Sú to hry určené špeciálne pre malé detičky okolo 2 rokov a sú zamerané na rozvoj detí v rôznych oblastiach - jemká motorika, hmatové vnímanie, trénovanie pamäte, vývoj rečových schopností, prvé porozumenie hraniu s pravidlami atď.

Táto hra ponúka detičkám a ich rodičom priestor na nápady na rôzne aktivity zamerané na rozvoj hmatového vnímania. Príjemné a ľahko uchopiteľné drevené predmety podporujú nielen voľné hranie, ale podorujú a rozvíjajú jemnú motoriku a uvedomenie si tvarov podľa dotyku. A  keďže hra je určená pre deti už od dvoch rokov, obsahuje dve jednoduché hmatové hry, kde sa okrem iného deti učia aj prvému porozumeniu hry s pravidlami, to znamená, že nehráme sa len tak, ale dodržiavame nejaké jednoduché pravidlá.     

Parametre:
Počet hráčov:
1-2 hráči
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
2+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jutta Neundorfer
Rok vydania:
2009
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje