Fische angeln (Here, Fishy, Fishy): Meine Erste Spiele
Fische angeln (Here, Fishy, Fishy) je hra zo série hier My Very First Game (Meine Erste Spiele) od firmy HABA. Sú to hry určené špeciálne pre malé detičky okolo 2 rokov a sú zamerané na rozvoj detí v rôznych oblastiach - jemká motorika, hmatové vnímanie, trénovanie pamäte, vývoj rečových schopností, prvé porozumenie hraniu s pravidlami atď. Hra pre malých rybárov! Deti sa môžu hrať len tak a skúšať uloviť ryby na magnetickú udicu, alebo môžu hrať hru, v ktorej rybu, akú treba uloviť, určuje kocka. Úspešný rybár je odmenený hračkou. Vyhráva najuspešnejší rybár, ktorý ako prvý získa hračku každého typu (lopatka, kačička, vedierko, atď). Pravidlá v šiestich jazykoch.
Odporúčaný vek:
2 roky
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
19,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Fische angeln (Here, Fishy, Fishy) je hra zo série hier My Very First Game (Meine Erste Spiele) od firmy HABA. Sú to hry určené špeciálne pre malé detičky okolo 2 rokov a sú zamerané na rozvoj detí v rôznych oblastiach - jemká motorika, hmatové vnímanie, trénovanie pamäte, vývoj rečových schopností, prvé porozumenie hraniu s pravidlami atď.

Hra pre malých rybárov! Deti sa môžu hrať len tak a skúšať uloviť ryby na magnetickú udicu, alebo môžu hrať hru, v ktorej rybu, akú treba uloviť, určuje kocka. Úspešný rybár je odmenený hračkou. Vyhráva najuspešnejší rybár, ktorý ako prvý získa hračku každého typu (lopatka, kačička, vedierko, atď).

Pravidlá v šiestich jazykoch.

Obsah hry:
  • 1 magnetická udica s návnadou
  • 6 obyvateľov mora
  • 1 more (spodná časť krabice)
  • 4 dosky (odmeny rybárom)
  • 1 kocka
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
2+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Kristin Mückel
Rok vydania:
2012
Podobné hry
Momentálne nedostupné
19,99 €
Momentálne nedostupné
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje