Fľaša Aqua-licious iHRYsko
Ponúkame Vám fľašu Aqua-licious s dizajnom Vášho najobľúbenejšieho obchodu s hrami - iHRYsko. :) Fľaša Aqua-licious je vyrobená z trvácneho plastu a je určená na opakované použitie. Neobsahuje BPA a ani iné škodlivé látky. Je šetrná k životnému prostrediu, skúste sa zamyslieť, koľko plastových fliaš s balenou vodou ročne vyhodíte do odpadu. A naplniť ju môžete i vodou z vodovodu, oproti balenej vode určite ušetríte.  Fľaša je vhodná na každodenné použitie a akúkoľvek činnosť. Naplňte a zoberte si ju do fitnescentra, na prechádzku do mesta či prírody, do práce v kabelke, pripnite si ju karabínkou na batoh pri túre či na opasok na festivale. Fľaša je ohybná, a tak prázdna v kabelke, taške či ruksaku nezaberie takmer žiadne miesto a je ľahká ako pierko. Ak sa zašpiní, je možné umývať ju v umývačke riadu. Počas horúceho leta fľašu aj s obsahom dajte vychladiť do mrazničky a vychutnajte si osvieženie napríklad na pláži či hoci aj v záhrade. /Symbolen-web.jpg height="106" width="530" />  
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
2,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Ponúkame Vám fľašu Aqua-licious s dizajnom Vášho najobľúbenejšieho obchodu s hrami - iHRYsko. :)

Fľaša Aqua-licious je vyrobená z trvácneho plastu a je určená na opakované použitie. Neobsahuje BPA a ani iné škodlivé látky. Je šetrná k životnému prostrediu, skúste sa zamyslieť, koľko plastových fliaš s balenou vodou ročne vyhodíte do odpadu. A naplniť ju môžete i vodou z vodovodu, oproti balenej vode určite ušetríte. 

Fľaša je vhodná na každodenné použitie a akúkoľvek činnosť. Naplňte a zoberte si ju do fitnescentra, na prechádzku do mesta či prírody, do práce v kabelke, pripnite si ju karabínkou na batoh pri túre či na opasok na festivale.

Fľaša je ohybná, a tak prázdna v kabelke, taške či ruksaku nezaberie takmer žiadne miesto a je ľahká ako pierko. Ak sa zašpiní, je možné umývať ju v umývačke riadu. Počas horúceho leta fľašu aj s obsahom dajte vychladiť do mrazničky a vychutnajte si osvieženie napríklad na pláži či hoci aj v záhrade.

/Symbolen-web.jpg height="106" width="530" />

 

Parametre:
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
-
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje