Galactic Scoundrels
Galactic Scoundrels je hra plná hazardu, lží, podvádzania a dohadovania ... a odohráva sa vo vesmíre. Hrá sa na niekoľko kôl. V každom kole sa hráči snažia získať nejakú prácu. Keď sa to niekomu podarí, ostatní sa potom snažia zabrániť mu, aby ju dokončil. A samozrejme každý vás chce obrať o všetky vaše peniaze. Veď, nakoniec, načo sú kamaráti? Aby ste splnili úlohu, ktorú ste vyhrali, musíte splniť to čo je popísané na karte práce. Na splnenie potrebujete svoju loď, náklad, karty na ruke a čokoľvek čo máte so sebou. Hráči počas hry neustále rozprávajú príbeh a dávajú do súvislosti jednotlivé karty. Galactic Scoundrels je určite hra zameraná na rozprávanie príbehu aj keď sa môže naoko zdať, že je to len vesmírny chaos.  
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Jazyk hry:
29,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Galactic Scoundrels je hra plná hazardu, lží, podvádzania a dohadovania ... a odohráva sa vo vesmíre.

Hrá sa na niekoľko kôl. V každom kole sa hráči snažia získať nejakú prácu. Keď sa to niekomu podarí, ostatní sa potom snažia zabrániť mu, aby ju dokončil. A samozrejme každý vás chce obrať o všetky vaše peniaze. Veď, nakoniec, načo sú kamaráti?

Aby ste splnili úlohu, ktorú ste vyhrali, musíte splniť to čo je popísané na karte práce. Na splnenie potrebujete svoju loď, náklad, karty na ruke a čokoľvek čo máte so sebou. Hráči počas hry neustále rozprávajú príbeh a dávajú do súvislosti jednotlivé karty. Galactic Scoundrels je určite hra zameraná na rozprávanie príbehu aj keď sa môže naoko zdať, že je to len vesmírny chaos.

 

Parametre:
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Olivia Dunlap, Joseph J. Williams
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje