Gang Rush Breakout
Keď si rozbesnení mafiáni sadnú za volant, položia nohu na plyn a vyrazia na most, nikto nevie kto sa dostane na druhú stranu k Bossovi najrýchlejšie a s najväčšou korisťou.  V hre Gang Rush Breakout sa hráči ocitnú v úlohe mafiánov, ktorí sa rýchlou jazdou snažia dostať k veľkej koristi a potom k svojmu bosovi. Manévrovanie, streľba, škrípanie bŕzd to všetko je každý mafián ochotný spraviť preto, aby sa stal pravou rukou mafiánskeho bosa. V tejto hre je dovolené všetko - ohrozovať, ovplyvňovať a dokonca aj radiť svojim súperom.   
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Jazyk hry:
75,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Keď si rozbesnení mafiáni sadnú za volant, položia nohu na plyn a vyrazia na most, nikto nevie kto sa dostane na druhú stranu k Bossovi najrýchlejšie a s najväčšou korisťou. 

V hre Gang Rush Breakout sa hráči ocitnú v úlohe mafiánov, ktorí sa rýchlou jazdou snažia dostať k veľkej koristi a potom k svojmu bosovi. Manévrovanie, streľba, škrípanie bŕzd to všetko je každý mafián ochotný spraviť preto, aby sa stal pravou rukou mafiánskeho bosa. V tejto hre je dovolené všetko - ohrozovať, ovplyvňovať a dokonca aj radiť svojim súperom. 

 

Parametre:
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Galladur, Henri Pym
Rok vydania:
2017
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje