Geniuso - súprava TADA 7 (7 kníh + pero) + taška Geniuso
Geniuso je krásna séria šikovných interaktívnych kníh, ktoré v kombinácii s "hovoriacim" perom vytvárajú intenzívny zážitok. Ponúkajú nie len možnosti náučné, ale aj zábavné a oddychové a môžu slúžiť ako vstupná brána do sveta kníh. Veľkou devízou Geniuso edície TADA, je možnosť jednoduchého "prepínania" knižného obsahu do iných jazykov, čo spolu s rozsiahlou variabilitou tém a ilustrátorských prístupov vytvára širokú paletu zážitkov. Vďaka kompletnej súprave siedmych kníh edície TADA a "hovoriaceho" pera zo série Geniuso sa budete môcť bez okolkov pustiť hravou formou do učenia nových jazykov, ako aj rozširovať svoju slovnú zásobu a objavovať svet (to všetko závisí od veku čitateľa). V tejto sade nájdete sedem knižiek s rôznymi témami, vďaka čomu ponúkajú množstvo hodín objavovania ich obsahu. V knižkách sa stretnete s mnohými hrdinami a zvieratkami, ktoré vás budú jednotlivými knižkami sprevádzať. Okrem textov na stránkach kníh nájdete mnohé úlohy, hádanky a kvízy, ktoré zabezpečia, že žiadna nuda nehrozí. Nájdete tam aj známe anglické pesničky, ktoré si budete môcť vypočuť a zaspievať. Všetky knižky zo série TADA môžete jednoducho prepínať zo slovenčiny do maďarčiny, a češtiny, ako aj piatich svetových jazykov (angličtina, nemčina, francúzština, španielčina, ruština). Deti si tak môžu ľahko osvojiť slovnú zásobu a správnu výslovnosť, pretože jednotlivé jazyky sú nahovorené profesionálmi, pre ktorých je jazyk materinský. Táto súprava obsahuje celkovo 224 bohato ilustrovaných strán, aspoň 8590 nahrávok, 3000 úloh, otázok, odpovedí a hádaniek a okolo 1000 rýmov. Na čítanie nie je možné použiť perá z iných edícií interaktívnych kníh. Ako darček dostanete k tejto sade tašku Geniuso.
Odporúčaný vek:
3 roky
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:

Ku súpravám kníh s perom zo série Geniuso dostanete od nás ako darček plátenú tašku zadarmo

84,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Geniuso je krásna séria šikovných interaktívnych kníh, ktoré v kombinácii s "hovoriacim" perom vytvárajú intenzívny zážitok. Ponúkajú nie len možnosti náučné, ale aj zábavné a oddychové a môžu slúžiť ako vstupná brána do sveta kníh.

Veľkou devízou Geniuso edície TADA, je možnosť jednoduchého "prepínania" knižného obsahu do iných jazykov, čo spolu s rozsiahlou variabilitou tém a ilustrátorských prístupov vytvára širokú paletu zážitkov.

Vďaka kompletnej súprave siedmych kníh edície TADA a "hovoriaceho" pera zo série Geniuso sa budete môcť bez okolkov pustiť hravou formou do učenia nových jazykov, ako aj rozširovať svoju slovnú zásobu a objavovať svet (to všetko závisí od veku čitateľa). V tejto sade nájdete sedem knižiek s rôznymi témami, vďaka čomu ponúkajú množstvo hodín objavovania ich obsahu.

V knižkách sa stretnete s mnohými hrdinami a zvieratkami, ktoré vás budú jednotlivými knižkami sprevádzať. Okrem textov na stránkach kníh nájdete mnohé úlohy, hádanky a kvízy, ktoré zabezpečia, že žiadna nuda nehrozí. Nájdete tam aj známe anglické pesničky, ktoré si budete môcť vypočuť a zaspievať.

Všetky knižky zo série TADA môžete jednoducho prepínať zo slovenčiny do maďarčiny, a češtiny, ako aj piatich svetových jazykov (angličtina, nemčina, francúzština, španielčina, ruština). Deti si tak môžu ľahko osvojiť slovnú zásobu a správnu výslovnosť, pretože jednotlivé jazyky sú nahovorené profesionálmi, pre ktorých je jazyk materinský.

Táto súprava obsahuje celkovo 224 bohato ilustrovaných strán, aspoň 8590 nahrávok, 3000 úloh, otázok, odpovedí a hádaniek a okolo 1000 rýmov.

Na čítanie nie je možné použiť perá z iných edícií interaktívnych kníh.

Ako darček dostanete k tejto sade tašku Geniuso.

Obsah hry:

-7 knižiek (Čísla, Domov a rodina, Jedlo, Zvieratká, Tvary a farby, Ročné obdobia, Ľudské telo)
- hovoriace pero Geniuso (vrátane USB-C káblu)
- návod

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
3+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Herné rozšírenia
Geniuso - kniha Mia na farme
skladom, odosielame čo najskôr
13,99 €
Geniuso - kniha Mia v meste
skladom, odosielame čo najskôr
13,99 €
Geniuso - kniha Max a Lea
skladom, odosielame čo najskôr
13,99 €
Geniuso - kniha Úlohy pre šikovné hlavičky
skladom, odosielame čo najskôr
11,99 €
Geniuso - kniha Húseničky
skladom, odosielame čo najskôr
11,99 €
Geniuso - kniha Ľudové notičky
skladom, odosielame čo najskôr
13,99 €
Geniuso - kniha Hravo zdravo
skladom, odosielame čo najskôr
11,99 €
Geniuso - kniha Písmenká pre šikovné hlavičky (1. diel)
skladom, odosielame čo najskôr
11,99 €
Geniuso - kniha Rozprávočky Vianoc s Mirom Jarošom
skladom, odosielame čo najskôr
13,99 €
Geniuso - kniha Kedy tam už budeme?
skladom, odosielame čo najskôr
11,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje