Ghostbusters: Board Game
Trápia vás zvuky uprostred noci? Máte pocit, že u vás doma niekto chodí, aj keď všetci spia? Videli ste niekedy ducha? Ak ste aspoň na jednu z otázok odpovedali kladne, mali by ste rýchlo zavolať odborníkov.  Ghostbusters: The Board Game je dobrodružná kooperatívna hra na motívy známej filmovej komédie - Krotitelia duchov, v ktorej sa stanete jedným z členov duchárskeho tímu. Na výber máte zo 4 známych postáv z filmu - Peter Venkman, Egon Spengler, Winston Zeddemore a Ray Stantz a mnohých scenárov, ktoré určujú obtiažnosť aj trvanie hry. Každá z postáv má svoje špeciálne schopnosti, ktoré môžu pomôcť spoluhráčom pri riešení záhad. Vaša postava sa riešením úloh zlepšuje a získava nové schopnosti. Iba spolupráca vás dovedie do úspešného konca. Hra je v angličtine.
Odporúčaný vek:
15 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
79,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Trápia vás zvuky uprostred noci? Máte pocit, že u vás doma niekto chodí, aj keď všetci spia? Videli ste niekedy ducha? Ak ste aspoň na jednu z otázok odpovedali kladne, mali by ste rýchlo zavolať odborníkov. 

Ghostbusters: The Board Game je dobrodružná kooperatívna hra na motívy známej filmovej komédie - Krotitelia duchov, v ktorej sa stanete jedným z členov duchárskeho tímu. Na výber máte zo 4 známych postáv z filmu - Peter Venkman, Egon Spengler, Winston Zeddemore a Ray Stantz a mnohých scenárov, ktoré určujú obtiažnosť aj trvanie hry. Každá z postáv má svoje špeciálne schopnosti, ktoré môžu pomôcť spoluhráčom pri riešení záhad. Vaša postava sa riešením úloh zlepšuje a získava nové schopnosti. Iba spolupráca vás dovedie do úspešného konca.

Hra je v angličtine.

Obsah hry:
  • 47 plastic miniature figures (32-50mm)
  • 10 double-sided game board tiles (5.5" x 5.5")
  • 6 dice (five D6, one D8)
  • 43 tokens (Streams, Slimes, Gates, XP Trackers)
  • 1 PKE meter
  • 4 player cards
  • 6 ghost cards
  • Ghostbusters Operations & Field Manual
Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
15+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Matt Hyra, Adam Sblendorio, Mataio Wilson
Rok vydania:
2015
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje