Ghosts of Saltmarsh expansion (standard edition) (D&D)
Ghosts of Saltmarsh: A D&D Adventure System je kooperatívna hra , ktorá je rozšírením akéhokoľvek predchádzajúceho základu podporujúceho Adventure System. Obsahuje nové dobrodružstvá, mapové políčka, monštrá, pasce a kúzla. Vyberte si svojich obľúbených hrdinov, ktoré nájdete v predchádzajúcich základoch a pripravte sa na novú kampaň! Kráľ Keoland po neúspešnej expanzii na sever obrátil svoj zrak na juh, na Saltmarsh, so zámerom premeniť túto dedinu na dôležitý prístav pre zvýšenie štatútu kráľovstva. Nie všetci sú však nadšení z nového vývoja a starí nepriatelia bojujú o kontrolu nevediac o novom nepriateľovi, ktorý sa len ukáže. Prichádzate mestskými bránami mostom Sharkfin a počujete výkriky mešťanov a nezameniteľný zvuk boja. O situácii viac neviete, ale určite viete, že Vás bude potreba. D&D Adventure System sa vracia s novými vylepšeniami. Stále budete hrať za jedného až 5 hrdinov s tématickými schopnosťami a zručnosťami. Postavíte sa viacerým scenárom v kampani počas ktorej sa budete meniť a zvyšovať si úroveň. Preskúmate zrádne podzemia vyhýbajúc sa smrteľne nebezpečným pascám a porazíte hrôzostrašné monštrá. Tieto scenáre však môžete hrať aj samostatne. Ghosts of Saltmarsh obsahuje 8 nových vysoko-detailných Sahuagin miniatúr, vrátane 2 mocných zloduchov, ktorých stretnete na svojich dobrodružstvách. K týmto viete na hrací plán pridať miniatúry z iných hier podporujúcich Adventure System, alebo viete pridať žetóny tých monštier, ktoré nevlastníte. Tak ako v Adventure System hrách prehľadávate okolie postupným prikladaním, dobrodružstvá odohrávajúce sa v mestečku Saltmarsh majú svoju vlastnú mapu pozostávajúcu z 6 väčších políčok s povrchom, kde budete bojovať s monštrami o bezpečie mešťanov. Je to zaujímavý a odlišný herný mód, kde nový balík dobrodružných udalostí ponúka výzvy a prekvapenia, ktoré stoja medzi hrdinami a úspechom.   FAQ:Ktoré komponenty je potreba zo základu hry s Adventure System? Hrdinov, vrátane miniatúr, políčka s povrchmi a karty. Liečenia, žetóny životov, žetóny zranení, balík pokladov a ďaľšie základné žetóny. Je dôležité, ktorý základ hry s Adventure System mám? Nie, ale môžu mať rozdiely. Použite pravidlá z daného základu, ktoré nie sú obsiahnuté v Ghosts of Saltmarsh. Ak Vaša hra neobsahuje žetóny zlata, rátajte ich iným spôsobom, napr. na papier. Iné potrebné komponenty, ktoré nie sú v základe, sú obsiahnuté tu. Môžem použiť miniatúry monštier? Áno. V Ghosts of Saltmarsh kampani sa stretnete s monštrami zo všetkých predchádzajúcich hier s Adventure System. Obsahuje 8 nových miniatúr monštier a žetóny pre reprezentáciu monštier z predchádzajúcich hier, ktoré sa dajú nahradiť miniatúrami zo základov.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
48,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Ghosts of Saltmarsh: A D&D Adventure System je kooperatívna hra , ktorá je rozšírením akéhokoľvek predchádzajúceho základu podporujúceho Adventure System. Obsahuje nové dobrodružstvá, mapové políčka, monštrá, pasce a kúzla. Vyberte si svojich obľúbených hrdinov, ktoré nájdete v predchádzajúcich základoch a pripravte sa na novú kampaň!

Kráľ Keoland po neúspešnej expanzii na sever obrátil svoj zrak na juh, na Saltmarsh, so zámerom premeniť túto dedinu na dôležitý prístav pre zvýšenie štatútu kráľovstva. Nie všetci sú však nadšení z nového vývoja a starí nepriatelia bojujú o kontrolu nevediac o novom nepriateľovi, ktorý sa len ukáže.

Prichádzate mestskými bránami mostom Sharkfin a počujete výkriky mešťanov a nezameniteľný zvuk boja. O situácii viac neviete, ale určite viete, že Vás bude potreba.

D&D Adventure System sa vracia s novými vylepšeniami. Stále budete hrať za jedného až 5 hrdinov s tématickými schopnosťami a zručnosťami. Postavíte sa viacerým scenárom v kampani počas ktorej sa budete meniť a zvyšovať si úroveň. Preskúmate zrádne podzemia vyhýbajúc sa smrteľne nebezpečným pascám a porazíte hrôzostrašné monštrá. Tieto scenáre však môžete hrať aj samostatne.

Ghosts of Saltmarsh obsahuje 8 nových vysoko-detailných Sahuagin miniatúr, vrátane 2 mocných zloduchov, ktorých stretnete na svojich dobrodružstvách. K týmto viete na hrací plán pridať miniatúry z iných hier podporujúcich Adventure System, alebo viete pridať žetóny tých monštier, ktoré nevlastníte.

Tak ako v Adventure System hrách prehľadávate okolie postupným prikladaním, dobrodružstvá odohrávajúce sa v mestečku Saltmarsh majú svoju vlastnú mapu pozostávajúcu z 6 väčších políčok s povrchom, kde budete bojovať s monštrami o bezpečie mešťanov. Je to zaujímavý a odlišný herný mód, kde nový balík dobrodružných udalostí ponúka výzvy a prekvapenia, ktoré stoja medzi hrdinami a úspechom.

 

FAQ:
Ktoré komponenty je potreba zo základu hry s Adventure System?

Hrdinov, vrátane miniatúr, políčka s povrchmi a karty. Liečenia, žetóny životov, žetóny zranení, balík pokladov a ďaľšie základné žetóny.

Je dôležité, ktorý základ hry s Adventure System mám?

Nie, ale môžu mať rozdiely. Použite pravidlá z daného základu, ktoré nie sú obsiahnuté v Ghosts of Saltmarsh. Ak Vaša hra neobsahuje žetóny zlata, rátajte ich iným spôsobom, napr. na papier. Iné potrebné komponenty, ktoré nie sú v základe, sú obsiahnuté tu.

Môžem použiť miniatúry monštier?

Áno. V Ghosts of Saltmarsh kampani sa stretnete s monštrami zo všetkých predchádzajúcich hier s Adventure System. Obsahuje 8 nových miniatúr monštier a žetóny pre reprezentáciu monštier z predchádzajúcich hier, ktoré sa dajú nahradiť miniatúrami zo základov.

Obsah hry:

29 ilustrované políčka s povrchmi, ktoré sa do seba zacvakávajú
8 vysoko-detailných miniatúr
1 pravidlá
1 kniha dobrodružstva
148 kariet
154 žetónov a ukazovateľov

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje