Goths Save The Queen
Goths Save The Queen je zábavná hra, v ktorej budete potrebovať skvelý odhad a spoluprácu so spoluhráčom. Hráči vytvoria dva tímy, v ktorých bude jeden rozdávať príkazy (King) a druhý ich prijímať (Warchief). Kráľ dáva rozkazy pomocou kariet, ktoré vykladá na stôl. Na každej karte sú však dva rozkazy, z ktorých musí pozorovateľ vybrať ten správny. Na základe konkrétnej situácie musí odhadnúť kráľove myšlienky, aby mohol daný rozkaz vykonať. Rozkazy sú typu "nabiť katapult", "vystreliť z katapultu", "pokračovať v ceste za kráľovnou", atď. Akékoľvek napovedanie je zakázané, pozorovateľ môže využívať iba svoje dedukčné schopnosti na to, aby odhalil kráľov príkaz. Komu sa podarí ako prvému zachrániť kráľovnú sa stáva víťazom. Hru sme skúšali a je naozaj veľmi zábavná. Správne odhadovanie a "čítanie" situácie sú kľúčové, no nie jednoduché a tak vznikajú pri hre vtipné situácie. V prípade dvoch alebo troch hráčov sú pravidlá trošku upravené.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
14,99 €
Momentálne nedostupné
Predajňa BA: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Goths Save The Queen je zábavná hra, v ktorej budete potrebovať skvelý odhad a spoluprácu so spoluhráčom. Hráči vytvoria dva tímy, v ktorých bude jeden rozdávať príkazy (King) a druhý ich prijímať (Warchief).

Kráľ dáva rozkazy pomocou kariet, ktoré vykladá na stôl. Na každej karte sú však dva rozkazy, z ktorých musí pozorovateľ vybrať ten správny. Na základe konkrétnej situácie musí odhadnúť kráľove myšlienky, aby mohol daný rozkaz vykonať. Rozkazy sú typu "nabiť katapult", "vystreliť z katapultu", "pokračovať v ceste za kráľovnou", atď. Akékoľvek napovedanie je zakázané, pozorovateľ môže využívať iba svoje dedukčné schopnosti na to, aby odhalil kráľov príkaz. Komu sa podarí ako prvému zachrániť kráľovnú sa stáva víťazom.

Hru sme skúšali a je naozaj veľmi zábavná. Správne odhadovanie a "čítanie" situácie sú kľúčové, no nie jednoduché a tak vznikajú pri hre vtipné situácie.

V prípade dvoch alebo troch hráčov sú pravidlá trošku upravené.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Vincent Bonnard
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje