Gugong: Panjun
Gugong: Panjun je rozšírenie ku hre Gugong, ktoré obsahuje 4 nové herné moduly: 1.The Summer Palace: Hráči cestujú do letného sídla cisára, kde môžu získať nových sluhov a dokonca aj služby záhadných dvorných dám... 2.The Peasants Revolt: Roľníci pomohli dynastii Ming dostať sa k moci, ale to neznamená, že boli nejak obzvlášť privilegovaní. Hráči získajú podporu od roľníkov, ale ak budú roľníci príliš nespokojní, budú musieť hráči spolupracovať, aby sa vyhli ich hnevu. 3. The Palace Stairs: Hráči si budú môcť v tomto module vybrať kratšiu alebo dlhšiu cestu k Palácu nebeskej čistoty. Každá z ciest má svoje výhody aj nevýhody. Tak ktorú si vyberiete? 4. Extra Decrees and Gift Cards: celú hru si môžete "okoreniť" novými špeciálnymi kartami, čo hre určite prospeje.  
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
26,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Gugong: Panjun je rozšírenie ku hre Gugong, ktoré obsahuje 4 nové herné moduly:

1.The Summer Palace: Hráči cestujú do letného sídla cisára, kde môžu získať nových sluhov a dokonca aj služby záhadných dvorných dám...

2.The Peasants Revolt: Roľníci pomohli dynastii Ming dostať sa k moci, ale to neznamená, že boli nejak obzvlášť privilegovaní. Hráči získajú podporu od roľníkov, ale ak budú roľníci príliš nespokojní, budú musieť hráči spolupracovať, aby sa vyhli ich hnevu.

3. The Palace Stairs: Hráči si budú môcť v tomto module vybrať kratšiu alebo dlhšiu cestu k Palácu nebeskej čistoty. Každá z ciest má svoje výhody aj nevýhody. Tak ktorú si vyberiete?

4. Extra Decrees and Gift Cards: celú hru si môžete "okoreniť" novými špeciálnymi kartami, čo hre určite prospeje.

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Andreas Steding
Rok vydania:
2020
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje