Ice Flow
Skupinky bádateľov sa snažia dostať sa suchou nohou cez Beringovu úžinu z východu na západ, teda z Aljašky na Sibír. Obratne využívajú plávajúce ľadové kryhy, manévrujú, vyhýbajú sa ľadovým medveďom a šikovne používajú výstroj nájdenú cestou. Ktorá trojica bude na sibírskom pobreží ako prvá? Ice Flow je krásne spracovaná rodinná hra, v ktorej hľadáte najlepšie cesty, využívate akčné body na pohyb, posúvate zaujímavé priesvitné kryhy, unikáte pred medveďmi a popri tom všetkom sa snažíte sťažiť cestu súperom. K anglickému vydaniu hry sú české pravidlá stiahnutie na internete.
Odporúčaný vek:
11 rokov
Dĺžka hry:
45-75 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
24,99 €
14,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Skupinky bádateľov sa snažia dostať sa suchou nohou cez Beringovu úžinu z východu na západ, teda z Aljašky na Sibír. Obratne využívajú plávajúce ľadové kryhy, manévrujú, vyhýbajú sa ľadovým medveďom a šikovne používajú výstroj nájdenú cestou. Ktorá trojica bude na sibírskom pobreží ako prvá?

Ice Flow je krásne spracovaná rodinná hra, v ktorej hľadáte najlepšie cesty, využívate akčné body na pohyb, posúvate zaujímavé priesvitné kryhy, unikáte pred medveďmi a popri tom všetkom sa snažíte sťažiť cestu súperom. K anglickému vydaniu hry sú české pravidlá stiahnutie na internete.

Obsah hry:

hrací plán, 24 ľadových krýh, 1 plátené vrecko, 24 kariet, 12 figúrok výskumníkov, 15 kusov lana, 15 rýb, 5 ľadových medveďov

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
45-75 min.
Odporúčaný vek:
11+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Dean Conrad, John Streets
Rok vydania:
2008
Užitočné odkazy:
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje