iKNOW SK
Dôvtipná kvízová hra kompletne v slovenskom jazyku! iKNOW je hra, ktorá kombinuje vedomosti s taktikou. 1600 otázok zo 4 kategorií (Osobnosti, Svet, Ľudská tvorba, Udalosti) z celého sveta a k tomu 4 800 zaujímavých nápovied. Ku každej otázke máte totiž celkom 3 nápovedy, ktoré vás vedú ku správnej odpovedi! Iba vedomosti však k víťazstvu nestačia. V hre potrebujete aj dobrý odhad vašich súperov, na ktorých znalosť či neznalosť vsádzate! Pravidlá na stiahnutie
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
26,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Dôvtipná kvízová hra kompletne v slovenskom jazyku!

iKNOW je hra, ktorá kombinuje vedomosti s taktikou. 1600 otázok zo 4 kategorií (Osobnosti, Svet, Ľudská tvorba, Udalosti) z celého sveta a k tomu 4 800 zaujímavých nápovied. Ku každej otázke máte totiž celkom 3 nápovedy, ktoré vás vedú ku správnej odpovedi! Iba vedomosti však k víťazstvu nestačia. V hre potrebujete aj dobrý odhad vašich súperov, na ktorých znalosť či neznalosť vsádzate!

Pravidlá na stiahnutie

Obsah hry:
  • 400 kariet s 1600 otázkami a odpoveďami
  • hrací plán
  • 6 iKNOW figúriek
  • 6 iBET figúriek
  • 51 herných žetónov
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2015
Hodnotenie hry
17.10.2016
Výborná vedomostná hra, stávkovanie sa môže zdať na prvý pohľad možno ako rušivý element, my sme však boli príjemne prekvapení, pretože práve to hre dodalo tie správne zábavné momenty. Odporúčame :)
marcel
31.10.2016
Táto hra sa takmer okamžite stala jedinou hrou ktorú vyťahujem keď si chceme zahrať niečo rýchle a zábavné s kamarátmi. A to nemáme malo hier.
Kikus
17.8.2019
Jedna z mála vedomostných hier ktoré má naozaj zaujali a ktorú si radi zahráme celá rodina. Hráči okrem získavania bodov za správnu odpoveď môžu tipovať či jeho súper odpovie správne alebo nesprávne a za každý správny tip dostáva bod. (Občas niekto vyhral na správnych tipoch a pri tom skoro nič nevedel :D) Výhoda/nevýhoda odpovedania je, že súper môže po vás vašu odpoveď zopakovať.
3 Hodnotenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje