Innistrad: Crimson Vow Draft Booster Box - Magic: The Gathering
Nová edícia Magic the Gathering. Rozširujúce balenie novej edície Innistrad: Crimson Vow  obsahuje 36 Draft Booster Packov. Booster Pack obsahuje 15 kariet. K Booster Boxu dostanete ako darček foil promo kartu Castle Dracula. Edícia Innistrad: Crimson Vow je inšpirovaná svetoznámym románom Dracula od Brama Stokera z roku 1897. Preto v tejto edícií môžete nájsť až 18 rôznych foilových kariet z tzv. Dracula Series, na ktorých sú rôzne postavy z tohto románu. Až 17 z týchto kariet môžete nájsť v Collector Booster Pack-och, alebo ako Topper Booster Pack. Poslednú 18 kartu môžete získať iba ako Buy-a-Box promo kartu pri kúpe niektorého s booster boxov (Draft Booster Box, Set Booster Box, Collector Booster Box).
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
104,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Nová edícia Magic the Gathering. Rozširujúce balenie novej edície Innistrad: Crimson Vow  obsahuje 36 Draft Booster Packov. Booster Pack obsahuje 15 kariet. K Booster Boxu dostanete ako darček foil promo kartu Castle Dracula.

Edícia Innistrad: Crimson Vow je inšpirovaná svetoznámym románom Dracula od Brama Stokera z roku 1897. Preto v tejto edícií môžete nájsť až 18 rôznych foilových kariet z tzv. Dracula Series, na ktorých sú rôzne postavy z tohto románu. Až 17 z týchto kariet môžete nájsť v Collector Booster Pack-och, alebo ako Topper Booster Pack. Poslednú 18 kartu môžete získať iba ako Buy-a-Box promo kartu pri kúpe niektorého s booster boxov (Draft Booster Box, Set Booster Box, Collector Booster Box).

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje