IQ Booster - Tetrace Star
Tetrace Star je napínavá kombinácia hlavolamu a závodu o čas, ktorú môžu hrať dvaja hráči proti sebe, alebo každý samostatne.  Hráči najprv hodia siedmymi kockami a podľa čísel čo im padli rozmiestnia 7 zábran na svoju hraciu plochu. Potom už je na vašej šikovnosti, ako rýchlo dokážete do zvyšného priestoru umiestniť všetky farebné diely. Každá zo 165,888 možných kombinácií zábran má aspoň jedno riešenie, a kto ich vie vyriešiť rýchlejšie vyhráva.  
Odporúčaný vek:
6 rokov
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
nezávislý
19,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Tetrace Star je napínavá kombinácia hlavolamu a závodu o čas, ktorú môžu hrať dvaja hráči proti sebe, alebo každý samostatne. 

Hráči najprv hodia siedmymi kockami a podľa čísel čo im padli rozmiestnia 7 zábran na svoju hraciu plochu. Potom už je na vašej šikovnosti, ako rýchlo dokážete do zvyšného priestoru umiestniť všetky farebné diely. Každá zo 165,888 možných kombinácií zábran má aspoň jedno riešenie, a kto ich vie vyriešiť rýchlejšie vyhráva.

 

Obsah hry:

Contains: 7 special dice with coordinates, 2 game boards, 2 sets of pieces: 11 colored shapes, 7 triangles, regulations in Romanian.

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje