ISS Vanguard CZ
ISS Vanguard je akčná a dobrodružná kooperatívna kampaňovka pre 1 až 4 hráčov. Hráčov vezme na epické sci-fi dobrodružstvo, v ktorom budú ovládať 4 sekcie (bezpečnosť, prieskum, veda, inžinierstvo) na palube prvej ľudskej lode s technológiu vesmírneho cestovania! Kampaň predstaví jedinečný príbeh napísaný Krzysztofom Piskorskim (autor skvelého Tainted Grail) plný náročných hráčskych rozhodnutí, zvratov a rozvetvených dejových línií. Hra ponúka hutný a rozmanitý svet a obsahuje viac ako 100 rôznych členov posádky, z ktorých každý má jedinečné vlastnosti. Hra je rozdelená do 2 hlavných fáz: fáza lode a pristátia na planétach. Počas fázy Loď budú hráči spravovať svoje vesmírne plavidlo (v krásne funkčnom prevedení zakladača), kde bude musieť každá sekcia robiť dôležité herné rozhodnutia. Následne pripravíte svoju posádku na pristátie na ďalšej z planét pri hľadaní odpovedí na najväčšie otázky ľudstva. Spoločne si vyberiete vyloďovací modul, modifikujete ho a potom každá zo sekcií vyberie člena posádky, ktorý sa zhostí misie (skúsenejší členovia posádky budú mať lepšie hodnosti). Zostavíte mu balíček zručností, vezme si vybavenie a vyberie kocky pre svoju postavu. Počas všetkých fáz hry budú hráči presmerovaní do knihy denníkov, ktorá obsahuje príbehové stretnutia, často napísané vo forme akčných dialógov medzi postavami a dodáva to hre fluidnú príbehovosť a zintenzívňuje zážitok z jej hrania!
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
149,99 €
141,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

ISS Vanguard je akčná a dobrodružná kooperatívna kampaňovka pre 1 až 4 hráčov. Hráčov vezme na epické sci-fi dobrodružstvo, v ktorom budú ovládať 4 sekcie (bezpečnosť, prieskum, veda, inžinierstvo) na palube prvej ľudskej lode s technológiu vesmírneho cestovania!

Kampaň predstaví jedinečný príbeh napísaný Krzysztofom Piskorskim (autor skvelého Tainted Grail) plný náročných hráčskych rozhodnutí, zvratov a rozvetvených dejových línií. Hra ponúka hutný a rozmanitý svet a obsahuje viac ako 100 rôznych členov posádky, z ktorých každý má jedinečné vlastnosti.

Hra je rozdelená do 2 hlavných fáz: fáza lode a pristátia na planétach.

Počas fázy Loď budú hráči spravovať svoje vesmírne plavidlo (v krásne funkčnom prevedení zakladača), kde bude musieť každá sekcia robiť dôležité herné rozhodnutia. Následne pripravíte svoju posádku na pristátie na ďalšej z planét pri hľadaní odpovedí na najväčšie otázky ľudstva. Spoločne si vyberiete vyloďovací modul, modifikujete ho a potom každá zo sekcií vyberie člena posádky, ktorý sa zhostí misie (skúsenejší členovia posádky budú mať lepšie hodnosti). Zostavíte mu balíček zručností, vezme si vybavenie a vyberie kocky pre svoju postavu.

Počas všetkých fáz hry budú hráči presmerovaní do knihy denníkov, ktorá obsahuje príbehové stretnutia, často napísané vo forme akčných dialógov medzi postavami a dodáva to hre fluidnú príbehovosť a zintenzívňuje zážitok z jej hrania!

Obsah hry:

4 dvojvrstvové dosky sekcií
9 detailných miniatúr
75 unikátnych plastových kociek
20 planetárnych dosiek
28 kartónových figúrok
36 unikátnych obalov na karty posádky
119 žetónov a ukazovateľov
16 stránková operačná kniha
24 stránková kniha mapy sústav
40 stránková lodná kniha
48 stránková kniha pravidiel
112 stránková kniha záznamov
1 prológ vo forme komiksu
1 látkové vrecko
1 dosky na lodnú knihu
1170+ kariet
ďalšie komponenty

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
90-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
M. Oracz, K. Piskorski, P. Samborski, M. Świer
Rok vydania:
2024
Herné rozšírenia
ISS Vanguard - Osobní složky
skladom, odosielame čo najskôr
29,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje