Jedním tahem
Jedním tahem je párty hra pre tímy 4-8 hráčov, umne spájajúca princíp osemsmerovky a šarád! Pripravte sa na kombináciu kooperácie, dobrých hereckých výkonov a hlavne nálož zábavy spojenú s kreslením. Každý tím hrá súčasne a vyhráva družstvo, ktoré ako prvé uspeje v 3 kolách. Tím tvorí tzv. Napovedač a Hádač (alebo Hádači). Napovedač kreslí tajné slovo určené pre dané kolo tak, že prepája symboly na svojom kresliacom hárku. Symboly následne predvedie Hádačovi pomocou pantomímy (zvuky sú povolené, musí sa však vyhnúť slovám). Hádač pospája predvedené symboly tak, aby v ideálnom prípade nakreslil rovnaký obrázok, aký uviedol Napovedač. Cesta k víťazstvu je lemovaná rýchlosťou, vyhráva totiž tím, ktorý uhádol tajné slovo skôr.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
15-30 min.
Počet hráčov:
4-8 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
29,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Jedním tahem je párty hra pre tímy 4-8 hráčov, umne spájajúca princíp osemsmerovky a šarád! Pripravte sa na kombináciu kooperácie, dobrých hereckých výkonov a hlavne nálož zábavy spojenú s kreslením.

Každý tím hrá súčasne a vyhráva družstvo, ktoré ako prvé uspeje v 3 kolách. Tím tvorí tzv. Napovedač a Hádač (alebo Hádači). Napovedač kreslí tajné slovo určené pre dané kolo tak, že prepája symboly na svojom kresliacom hárku. Symboly následne predvedie Hádačovi pomocou pantomímy (zvuky sú povolené, musí sa však vyhnúť slovám).

Hádač pospája predvedené symboly tak, aby v ideálnom prípade nakreslil rovnaký obrázok, aký uviedol Napovedač. Cesta k víťazstvu je lemovaná rýchlosťou, vyhráva totiž tím, ktorý uhádol tajné slovo skôr.

Obsah hry:

8 skicárov
4 zotierateľné fixky
110 tajomných kariet (220 tajomných slov) (+10 promo kariet v prvom vydaní hry)
1 krabička na karty
Pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
4-8 hráčov
Dĺžka hry:
15-30 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje