Justice League: Hero Dice Batman
Justice League: Hero Dice Batman je kooperatívna, kockovo-kartová hra pre všetkých milovníkov superhrdinov z Justice League. Hra je plne kombinovateľná s ďalšími balíčkami superhrdinov. Zatiaľ je dostupný Superman. Každý balíček obsahuje všetko potrebné pre hru jedného hráča. Takže môžete skúsiť sólo hru, alebo sa spojiť s ďalšími superhrdinami a bojovať proti zlu spoločne. Cieľom je ochrániť mesto Gotham City pred zločincami. Každý hrdina má svoju sadu kociek, svoje pravidlá a svoj vlastný deck nepriateľov, ktorých sa snaží poraziť. Justice League: Hero Dice nie je zberateľská hra, ale každá sada dáva hráčom nové možnosti.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
16,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Justice League: Hero Dice Batman je kooperatívna, kockovo-kartová hra pre všetkých milovníkov superhrdinov z Justice League. Hra je plne kombinovateľná s ďalšími balíčkami superhrdinov. Zatiaľ je dostupný Superman.

Každý balíček obsahuje všetko potrebné pre hru jedného hráča. Takže môžete skúsiť sólo hru, alebo sa spojiť s ďalšími superhrdinami a bojovať proti zlu spoločne. Cieľom je ochrániť mesto Gotham City pred zločincami. Každý hrdina má svoju sadu kociek, svoje pravidlá a svoj vlastný deck nepriateľov, ktorých sa snaží poraziť. Justice League: Hero Dice nie je zberateľská hra, ale každá sada dáva hráčom nové možnosti.

Obsah hry:
  • 7 kociek
  • 17 kariet
  • 21 žetónov
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Andreas Schmidt
Rok vydania:
2015
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje