Ka-Boom
Veže sú pripravené na demoláciu! Zatiaľ čo sa stavbyvedúci snaží postaviť a udržať veže čo najvyššie, ostatní so svojimi katapultami sa snažia ich zbúrať. Našťastie, ale nie vždy sa trafia! A streliva je tak málo.  Ka-Boom je bláznivá hra v ktorej v jednotlivých kolách vždy jeden hráč veže stavia a ostatní ich ostreľujú katapultami. Majú však obmedzený počet strieľ, takže musia starostlivo mieriť a počkať na tú správnu chvíľu. Pokiaľ staviteľovi na konci kola nejaká veža ostane stáť, získa za ňu prislúchajúce body, ktoré sú uvedené na jej karte. Pokiaľ sa nejakému staviteľovi podarí postaviť Supervežu, čo je najväčšia veža postavená zo všetkých blokov, okamžite sa stáva víťazom.   )
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
3D
26,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Veže sú pripravené na demoláciu! Zatiaľ čo sa stavbyvedúci snaží postaviť a udržať veže čo najvyššie, ostatní so svojimi katapultami sa snažia ich zbúrať. Našťastie, ale nie vždy sa trafia! A streliva je tak málo. 

Ka-Boom je bláznivá hra v ktorej v jednotlivých kolách vždy jeden hráč veže stavia a ostatní ich ostreľujú katapultami. Majú však obmedzený počet strieľ, takže musia starostlivo mieriť a počkať na tú správnu chvíľu. Pokiaľ staviteľovi na konci kola nejaká veža ostane stáť, získa za ňu prislúchajúce body, ktoré sú uvedené na jej karte. Pokiaľ sa nejakému staviteľovi podarí postaviť Supervežu, čo je najväčšia veža postavená zo všetkých blokov, okamžite sa stáva víťazom.  

)

Obsah hry:
  • 26 stavebných plánov
  • 16 drevených blokov
  • 4 katapulty
  • 10 kociek - strelivo
  • 1 presýpacie hodiny
  • 1 hárok samolepiek
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Roberto Fraga, Florence Fraga
Rok vydania:
2013
Podobné hry
Objednáme pre Vás
27,99 €
Objednáme pre Vás
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje