Kaleidoskop
Kaleidoskop je spoločenská hra s veľmi jednoduchými pravidlami. Prikladaním dvojíc symbolov na hraciu plochu sa snažíte vytvoriť čo najväčšie skupiny práve umiestnených symbolov, za ktoré dostávate body (pre každý symbol špecifické body). Symbolov je šesť a vyhráva ten, kto má najviac bodov pri symbole s najmenej bodmi (počíta sa jednoducho váš najslabší). Aj keď hra vyzerá jednoducho, ukrýva veľké množstvo taktických a strategických možností a získa si aj hráčov, ktorým sa obyčajne abstraktné hry nepáčia. Odporúčame aj rodinám.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30-70 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
26,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Kaleidoskop je spoločenská hra s veľmi jednoduchými pravidlami. Prikladaním dvojíc symbolov na hraciu plochu sa snažíte vytvoriť čo najväčšie skupiny práve umiestnených symbolov, za ktoré dostávate body (pre každý symbol špecifické body). Symbolov je šesť a vyhráva ten, kto má najviac bodov pri symbole s najmenej bodmi (počíta sa jednoducho váš najslabší).

Aj keď hra vyzerá jednoducho, ukrýva veľké množstvo taktických a strategických možností a získa si aj hráčov, ktorým sa obyčajne abstraktné hry nepáčia. Odporúčame aj rodinám.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
30-70 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Reiner Knizia
Rok vydania:
2011
Podobné hry
Do Vianoc nestíhame :(
24,99 €
Do Vianoc nestíhame :(
Momentálne nedostupné
26,99 €
Momentálne nedostupné
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje