Kanonen und Dublonen
V hre Kanonen und Dublonen sa z hráčov stanú piráti smerujúci na ostrov pokladov. Ale najprv treba zneškodniť pomocou kanónov lode súperiacich pirátov a nezobudiť pri tom krakena. No a odmenou vám budú hrste plné dublónov.  V každom ťahu si hráči tajne naraz naplánujú jednu kartu, ktorá určí, na ktorý ostrov sa chcú dopplaviť. Ak sú na danom ostrove sami, pozbierajú všetky dublóny. Pokiaľ sa na ostrove stretnú viacerí piráti, každý z nich hodí kockou a tá jedného z nich vylúči. Dublóny získa pirát, ktorý ostane na ostrove sám. Víťazom celej hry sa stane, ako inak, najbohatší pirát.  
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
15-20 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
9,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V hre Kanonen und Dublonen sa z hráčov stanú piráti smerujúci na ostrov pokladov. Ale najprv treba zneškodniť pomocou kanónov lode súperiacich pirátov a nezobudiť pri tom krakena. No a odmenou vám budú hrste plné dublónov. 

V každom ťahu si hráči tajne naraz naplánujú jednu kartu, ktorá určí, na ktorý ostrov sa chcú dopplaviť. Ak sú na danom ostrove sami, pozbierajú všetky dublóny. Pokiaľ sa na ostrove stretnú viacerí piráti, každý z nich hodí kockou a tá jedného z nich vylúči. Dublóny získa pirát, ktorý ostane na ostrove sám. Víťazom celej hry sa stane, ako inak, najbohatší pirát.

 

Obsah hry:

12 kariet pirátov
3 karty ostrovov
1 karta krakena
4 pirátske lode
4 kocky
4 dieliky kotvy
24 dublónov
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
15-20 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje