Kde leží Uppsala?
Cieľom hry je správne zoradiť karty európskych miest a významných lokalít podľa ich zemepisnej polohy, sám nespraviť chybu a naopak odhaliť chyby (či blaf) súperov. Kde leží Uppsala? je hra, pri ktorej môžete hrať na istotu alebo naopak riskovať či blafovať. Predovšetkým sa ale naučíte veľa vecí o starom kontinente. Kde leží Uppsala? môže takisto žiakom spríjemniť hodiny zemepisu. Výrobcom uvádzaný minimálny vek je pravdepodobne nedostatočný. Medzi 200 mestami sa nájdu aj také, o ktorých nikdy nepočula ani väčšina dospelých. Osobne odporúčam vekovú hranicu posunúť na nejakých 12 rokov.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
13,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Cieľom hry je správne zoradiť karty európskych miest a významných lokalít podľa ich zemepisnej polohy, sám nespraviť chybu a naopak odhaliť chyby (či blaf) súperov. Kde leží Uppsala? je hra, pri ktorej môžete hrať na istotu alebo naopak riskovať či blafovať. Predovšetkým sa ale naučíte veľa vecí o starom kontinente. Kde leží Uppsala? môže takisto žiakom spríjemniť hodiny zemepisu.

Výrobcom uvádzaný minimálny vek je pravdepodobne nedostatočný. Medzi 200 mestami sa nájdu aj také, o ktorých nikdy nepočula ani väčšina dospelých. Osobne odporúčam vekovú hranicu posunúť na nejakých 12 rokov.

Obsah hry:

200 kariet európskych miest a významných lokalít, 2 karty Intermezzo, 1 smerová karta, 35 žetónikov.

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Bernhard Lsch, Uwe Rapp
Rok vydania:
2008
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje