Kočka Karla
Vaše myšky si užívajú hostinu na kúsku vynikajúceho syra. Ale pozor, blíži sa prefíkaná mačka Karla. Ak zbadá vaše myšky, budete nimi musieť čo najrýchlejšie újsť do bezpečia. Budú myšky rýchlejšie ako mačka? Kočka Karla je pekná postrehová hra, ktorá precviči vaše reflexy. Hráči sa postupne striedajú v hádzaní kockou. Ak je na kocke myška, nič sa nedeje a možete sa ďalej kŕmiť. Ak ale padne mačka, hráč, ktorý hádzal kockou sa pokúsi prikryť mačkou myšku. Myška, ktorá bola chytená, musí dať Karle jednu zo svojich kariet. Kto stratí všetky svoje karty vypadáva z hry.   
Odporúčaný vek:
4 roky
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
14,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Vaše myšky si užívajú hostinu na kúsku vynikajúceho syra. Ale pozor, blíži sa prefíkaná mačka Karla. Ak zbadá vaše myšky, budete nimi musieť čo najrýchlejšie újsť do bezpečia. Budú myšky rýchlejšie ako mačka?

Kočka Karla je pekná postrehová hra, ktorá precviči vaše reflexy. Hráči sa postupne striedajú v hádzaní kockou. Ak je na kocke myška, nič sa nedeje a možete sa ďalej kŕmiť. Ak ale padne mačka, hráč, ktorý hádzal kockou sa pokúsi prikryť mačkou myšku. Myška, ktorá bola chytená, musí dať Karle jednu zo svojich kariet. Kto stratí všetky svoje karty vypadáva z hry. 

 

Obsah hry:
  • 6 drevených myšiek
  • 1 drevený pohárik v podobe mačky
  • plstený syr
  • 1 kocka
  • 24 myších kariet
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
4+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Susanne Kummer
Rok vydania:
2016
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje