Krycí jména: Duet
Krycí jména-Duet je nová verzia úspešnej hry Krycí jména, ktorá je určená pre dvoch hráčov. Je možné zahrať si ju aj vo viacerých hráčoch. Základné pravidlá hry ostávajú v podstate nezmenené, jedinou zmenou je, že karta s rozmiestnením agentov je obojstranná a cieľom je odhaliť všetkých svojich agentov. Prekážkou sú traja vrahovia na každej strane karty (len jeden je na rovnakom mieste).  Navyše okrem základnej hry si môžete vyskúšať aj viaceré scenáre, ktoré rôzne ovplyvňujú hru  - počet kôl, počet neutrálnych agentov atď. V Krycí jména-Duet nájdete kartičky s inými slovami ako v pôvodnom Codenames. Takto si viete rozšíriť hru o množstvo nových slov.
Odporúčaný vek:
11 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
16,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Krycí jména-Duet je nová verzia úspešnej hry Krycí jména, ktorá je určená pre dvoch hráčov. Je možné zahrať si ju aj vo viacerých hráčoch. Základné pravidlá hry ostávajú v podstate nezmenené, jedinou zmenou je, že karta s rozmiestnením agentov je obojstranná a cieľom je odhaliť všetkých svojich agentov. Prekážkou sú traja vrahovia na každej strane karty (len jeden je na rovnakom mieste). 

Navyše okrem základnej hry si môžete vyskúšať aj viaceré scenáre, ktoré rôzne ovplyvňujú hru  - počet kôl, počet neutrálnych agentov atď.

V Krycí jména-Duet nájdete kartičky s inými slovami ako v pôvodnom Codenames. Takto si viete rozšíriť hru o množstvo nových slov.

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
11+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Vlaada Chvátil, Scot Eaton
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje