Kvído - Obrázkové hádanky Detektívne príbehy
V obrázkových hádankách na cesty od Kvída nájdete jedinečné ilustrované hádanky a úlohy od českých autorov, ktoré podporujú rozvoj detí v rôznych oblastiach ako sú grafomotorika, koncentrácia, pozornosť, logické uvažovanie a špecifické znalosti. Každý titul Obrázkových Hádaniek sa špecializuje na iné znalosti – Detektívne príbehy rozvíjajú záujem o objavovanie a riešenie záhad detektívnych príbehov. Balenie obsahuje zmazateľnú fixku a 40 obojstranných kariet (spojené plastovým šróbom) s rôznymi stimulujúcimi úlohami, ako napríklad hľadanie rozdielov, dokresľovanie, počítanie, spájanie, vyberanie správnej odpovede a podobne.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
10,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V obrázkových hádankách na cesty od Kvída nájdete jedinečné ilustrované hádanky a úlohy od českých autorov, ktoré podporujú rozvoj detí v rôznych oblastiach ako sú grafomotorika, koncentrácia, pozornosť, logické uvažovanie a špecifické znalosti. Každý titul Obrázkových Hádaniek sa špecializuje na iné znalosti – Detektívne príbehy rozvíjajú záujem o objavovanie a riešenie záhad detektívnych príbehov.

Balenie obsahuje zmazateľnú fixku a 40 obojstranných kariet (spojené plastovým šróbom) s rôznymi stimulujúcimi úlohami, ako napríklad hľadanie rozdielov, dokresľovanie, počítanie, spájanie, vyberanie správnej odpovede a podobne.

Obsah hry:

40 obojstranných kartičiek
zmazateľná fixka

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje