Kvído - Obrázkové hádanky Hurá za zvieratkami!
V obrázkových hádankách na cesty od Kvída nájdete jedinečné ilustrované hádanky a úlohy od českých autorov, ktoré podporujú rozvoj detí v rôznych oblastiach ako sú grafomotorika, koncentrácia, pozornosť, logické uvažovanie a špecifické znalosti. Každý titul Obrázkových Hádaniek sa špecializuje na iné znalosti – ako názov napovedá, Hurá za zvieratkami sa zameriava na zvieratká v rôznych prostrediach. Balenie obsahuje zmazateľnú fixku a 40 obojstranných kariet (spojené plastovým šróbom) s rôznymi stimulujúcimi úlohami, ako napríklad hľadanie rozdielov, dokresľovanie, počítanie, spájanie, vyberanie správnej odpovede a podobne.
Odporúčaný vek:
3 roky
Dĺžka hry:
5 min.
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
10,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V obrázkových hádankách na cesty od Kvída nájdete jedinečné ilustrované hádanky a úlohy od českých autorov, ktoré podporujú rozvoj detí v rôznych oblastiach ako sú grafomotorika, koncentrácia, pozornosť, logické uvažovanie a špecifické znalosti. Každý titul Obrázkových Hádaniek sa špecializuje na iné znalosti – ako názov napovedá, Hurá za zvieratkami sa zameriava na zvieratká v rôznych prostrediach.

Balenie obsahuje zmazateľnú fixku a 40 obojstranných kariet (spojené plastovým šróbom) s rôznymi stimulujúcimi úlohami, ako napríklad hľadanie rozdielov, dokresľovanie, počítanie, spájanie, vyberanie správnej odpovede a podobne.

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Dĺžka hry:
5 min.
Odporúčaný vek:
3+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje