Legend of the Five Rings Novell: Across the Burning Sands
Legend of the Five Rings Novell: Across the Burning Sands je novela zo sveta Legend of the Five Rings, ktorá približuje klan jednorožcovv príbehu na 110 stranách a krásne ilustrácie na 16 stranách, na ktorých sú detaily z histórie jednorožcov. V knihe nájdete aj dve karty vhodné do Legend of the Five Rings: the Card game Kniha je v anglickom jazyku a preto uvádzame aj popis v tomto jazyku. Shinjo Shono is heir to the Khan of Khans, destined to one day lead the Unicorn Clan. But the young warrior is torn with anguish and doubt, haunted by the memory of facing his former betrothed on the  field of battle—and leaving her to die. His duty feels like a chain, and he longs for freedom. He soon learns that longing has a cost. Shono travels west to negotiate with the caliph of al-Zawira and ensure continuing peace between the Nehiri and Unicorn. A single misstep could mean war, but cultural barriers are the least of Shono’s concerns, as he faces duplicity, assassins, betrayal, and even sorcery. Can he  find the strength within himself and his allies in this far-off city to secure the Unicorn’s future?
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
nezávislý
16,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Legend of the Five Rings Novell: Across the Burning Sands je novela zo sveta Legend of the Five Rings, ktorá približuje klan jednorožcovv príbehu na 110 stranách a krásne ilustrácie na 16 stranách, na ktorých sú detaily z histórie jednorožcov. V knihe nájdete aj dve karty vhodné do Legend of the Five Rings: the Card game

Kniha je v anglickom jazyku a preto uvádzame aj popis v tomto jazyku.

Shinjo Shono is heir to the Khan of Khans, destined to one day lead the Unicorn Clan. But the young warrior is torn with anguish and doubt, haunted by the memory of facing his former betrothed on the  field of battle—and leaving her to die. His duty feels like a chain, and he longs for freedom. He soon learns that longing has a cost.

Shono travels west to negotiate with the caliph of al-Zawira and ensure continuing peace between the Nehiri and Unicorn. A single misstep could mean war, but cultural barriers are the least of Shono’s concerns, as he faces duplicity, assassins, betrayal, and even sorcery. Can he  find the strength within himself and his allies in this far-off city to secure the Unicorn’s future?

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Autor:
Daniel Lovat Clark
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje