Legie
V hre Legie sa stávaš veliteľom oddielu vojákov nemajúcích strach zo žiadnej bitvy ani presily, oddaných až za hranice smrti. Pred tebou stojí ťažká úloha - docieliť víťazstvo nad nepriateľom, ktorý je rovnako silný a odhodlaný ako ty. Rozkaz je však už vydaný, územie čaká na obsadenie a nepríateľ na svou porážku. Je čas vyraziť do útoku... Legie je strategická hra pre dvoch hráčov, ktorú môžete hrať s priateľmi na cestách, alebo s deťmi doma, keď je daždivo a nevľúdne. Jednoduché pravidlá, ktoré sa dajú naučiť jednou skúšobnou hrou, neobmedzujú možnosti hry - každá hra je unikátna, má iný priebeh a iné zakončenie. Možností kombinací ako samotnú hru hrať je mnoho, môžete hrať útočne, snažiť sa zabrať čo najväčšie územie a zároveň z neho vyhnať nepriateľa, ktorý ho okupuje, alebo vytvoriť pevnú a neprestupnú obranu, ktorú bude len veľmi tažké preraziť. Strata vašich najsilnejších jednotiek v boji neznamená vašu prehru - tieto sa môžu kedykoľvek vrátiť rovnako silné a mocné ako pred svojou porážkou. Všetky tieto vlastnosti robia z Legie ideálneho spoločníka pre každú dlhú chvíľu.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
9,99 €
4,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V hre Legie sa stávaš veliteľom oddielu vojákov nemajúcích strach zo žiadnej bitvy ani presily, oddaných až za hranice smrti. Pred tebou stojí ťažká úloha - docieliť víťazstvo nad nepriateľom, ktorý je rovnako silný a odhodlaný ako ty. Rozkaz je však už vydaný, územie čaká na obsadenie a nepríateľ na svou porážku. Je čas vyraziť do útoku...

Legie je strategická hra pre dvoch hráčov, ktorú môžete hrať s priateľmi na cestách, alebo s deťmi doma, keď je daždivo a nevľúdne. Jednoduché pravidlá, ktoré sa dajú naučiť jednou skúšobnou hrou, neobmedzujú možnosti hry - každá hra je unikátna, má iný priebeh a iné zakončenie. Možností kombinací ako samotnú hru hrať je mnoho, môžete hrať útočne, snažiť sa zabrať čo najväčšie územie a zároveň z neho vyhnať nepriateľa, ktorý ho okupuje, alebo vytvoriť pevnú a neprestupnú obranu, ktorú bude len veľmi tažké preraziť. Strata vašich najsilnejších jednotiek v boji neznamená vašu prehru - tieto sa môžu kedykoľvek vrátiť rovnako silné a mocné ako pred svojou porážkou. Všetky tieto vlastnosti robia z Legie ideálneho spoločníka pre každú dlhú chvíľu.

Obsah hry:
  • 4 obojstranné časti herného plánu
  • 20 hracích kameňov
  • označovací kameň
  • pravidlá hry.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Zbyněk Vrána
Rok vydania:
2005
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje