Lego Ninjago Series 2 TCG Starter Pack
Lego Nexo Knights je kartová hra pre deti od 6 rokov určená pre dvoch hráčov, kde proti sebe na hracom pláne bojujú postavy zo sveta Lego Ninjago. Každý hráč si tvorí svoj balíček z dostupných kariet. Pre základnú hru si hráč vytvorí balíček s 20 kartami, pre pokročilú hru s 30 kartami avšak každá karta môže byť v balíčku len jeden raz, nesmú sa opakovať. Následne sa karty s postavami vykladajú na hraciu plochu o veľkosti 3x3 polia alebo pri pokročilej hre 4x4 polia a na postavách sa porovnajú ich číselné hodnoty zobrazené na ich okrajoch. Karta s vyšším číslom vyhráva, avšak hráč môže svojej postave pomôcť zahratím karty akcie alebo karty vozidla. Vyhráva hráč, ktorý vlastní najviac kariet na hracej ploche.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
5-15 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
9,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Lego Nexo Knights je kartová hra pre deti od 6 rokov určená pre dvoch hráčov, kde proti sebe na hracom pláne bojujú postavy zo sveta Lego Ninjago. Každý hráč si tvorí svoj balíček z dostupných kariet. Pre základnú hru si hráč vytvorí balíček s 20 kartami, pre pokročilú hru s 30 kartami avšak každá karta môže byť v balíčku len jeden raz, nesmú sa opakovať.

Následne sa karty s postavami vykladajú na hraciu plochu o veľkosti 3x3 polia alebo pri pokročilej hre 4x4 polia a na postavách sa porovnajú ich číselné hodnoty zobrazené na ich okrajoch. Karta s vyšším číslom vyhráva, avšak hráč môže svojej postave pomôcť zahratím karty akcie alebo karty vozidla. Vyhráva hráč, ktorý vlastní najviac kariet na hracej ploche.

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
5-15 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje