Lišiacke učenie: Dopravná výchova
Odhaľte svojim ratolestiam tajomstvo dopravných značiek. Pomôže vám k tomu Lišiacke učenie: Dopravná výchova. Vďaka tejto hre ich začne baviť svet pravidiel a predpisov. Deti sa naučia spoznávať dopravné značky a za chvíľu zvládnu vyriešiť aj základné dopravné situácie. Ideálne je, ak sa dieťa túto hru zahrá s rodičom alebo súrodencom, ktorý o doprave už čo to vie.  V hre sú dve varianty. Jedna sa podobá pexesu - hľadajú sa rovnaké kartičky, ale na jednej je značka a na druhej značka aj s dopravnou situáciou. V druhej variante budú deti jazdiť na hernom pláne po meste a získavať skúsenosti v "priamom prenose". 
Odporúčaný vek:
5 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
7,49 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Odhaľte svojim ratolestiam tajomstvo dopravných značiek. Pomôže vám k tomu Lišiacke učenie: Dopravná výchova. Vďaka tejto hre ich začne baviť svet pravidiel a predpisov. Deti sa naučia spoznávať dopravné značky a za chvíľu zvládnu vyriešiť aj základné dopravné situácie. Ideálne je, ak sa dieťa túto hru zahrá s rodičom alebo súrodencom, ktorý o doprave už čo to vie. 

V hre sú dve varianty. Jedna sa podobá pexesu - hľadajú sa rovnaké kartičky, ale na jednej je značka a na druhej značka aj s dopravnou situáciou. V druhej variante budú deti jazdiť na hernom pláne po meste a získavať skúsenosti v "priamom prenose". 

Obsah hry:
  • 48 pevných kartičiek
  • 1 herný plán
  • 1 figúrku autíčka
  • 1 hraciu kocku so samolepkami
Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
5+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2018
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje