Lišiacke učenie: Hodiny
Kedy je správny čas na zábavu a kedy na učenie? To si malí školáci môžu osvojiť hravou formou s hrou Lišiacke učenie: Hodiny. Deti sa naučia spoznať čas na klasickom ciferníku aj na digitálnych hodinách. Pre staršie deti sú denné činnosti s popisom v angličtine. Pri tejto hre je dobré, ak má dieťa pri sebe staršieho súrodenca alebo rodiča.  V tejto hre sa nachádzajú 2 varianty. Jedna je ako pexeso, kde hľadáte kartičky s rovnakým časom (v rozdielnom formáte) a v druhej variante nastavujete čas na veľkých hodinách podľa toho, akú kartičku s časom si vylosujete.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
7,49 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Kedy je správny čas na zábavu a kedy na učenie? To si malí školáci môžu osvojiť hravou formou s hrou Lišiacke učenie: Hodiny. Deti sa naučia spoznať čas na klasickom ciferníku aj na digitálnych hodinách. Pre staršie deti sú denné činnosti s popisom v angličtine. Pri tejto hre je dobré, ak má dieťa pri sebe staršieho súrodenca alebo rodiča. 

V tejto hre sa nachádzajú 2 varianty. Jedna je ako pexeso, kde hľadáte kartičky s rovnakým časom (v rozdielnom formáte) a v druhej variante nastavujete čas na veľkých hodinách podľa toho, akú kartičku s časom si vylosujete.

Obsah hry:
  • 48 pevných kartičiek
  • 1 kartónové hodiny
Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2018
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje