Lockup: A Roll Player Tale
Vojaci kráľa Tarona hodili zajatých dragulských posluhovačov do väzenia Kulbak - miesta odkiaľ niet úniku. Každý hráč ovláda skupinu väzňov, ktorí sa snažia ujsť skôr než ich odvedú na gladiátorské hry. Lockup je veľmi originálna hra s "worker placement" mechanizmom, v ktorej hráči postupne umiestňujú svoje figúrky na rôzne miesta vo väzení. Čím silnejšia je skupina na akčnom poli, tým väčšia je šanca, že naberie zdroje alebo nových členov do tímu. Zvyšuje sa tak ale aj šanca, že skupinu odhalia strážcovia, čo určite v tejto hre nechcete. V piebehu hry získavate body reputácie a víťazom sa stane hráč, ktorý ich má na konci šiesteho kola najviac.     
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
45-90 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
49,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Vojaci kráľa Tarona hodili zajatých dragulských posluhovačov do väzenia Kulbak - miesta odkiaľ niet úniku. Každý hráč ovláda skupinu väzňov, ktorí sa snažia ujsť skôr než ich odvedú na gladiátorské hry.

Lockup je veľmi originálna hra s "worker placement" mechanizmom, v ktorej hráči postupne umiestňujú svoje figúrky na rôzne miesta vo väzení. Čím silnejšia je skupina na akčnom poli, tým väčšia je šanca, že naberie zdroje alebo nových členov do tímu. Zvyšuje sa tak ale aj šanca, že skupinu odhalia strážcovia, čo určite v tejto hre nechcete. V piebehu hry získavate body reputácie a víťazom sa stane hráč, ktorý ich má na konci šiesteho kola najviac. 

 

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
45-90 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Stan Kordonskiy
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Skladom, odosielame ihneď
9,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje