Loony Quest EN + The Lost City Exp.
Výhodný balík základnej hry Loony Quest a rozšírenia The Lost City. Loony Quest, je zaujímavá hra, v ktorej kreslením simulujete pohyb svojej postavičky po pláne. Hráči odhaľujú rozličné svety, v ktorých sa snažia nakresliť cestu na svojej fólii od štartu do cieľa tak, aby sa vyhli všetkým prekážkam a získali čo najviac predmetov. Keď hráč dokončí trasu, položí svoju fóliu na mapu a overí tak či sa vyhol prekážkam, pozbieral potrebné predmety a došiel do cieľa. Na nakreslenie tej správnej trasy však máte iba pár sekúnd. Vyskúšajte špeciálne mapy - každý svet sa skladá zo šiestich levelov a na konci každého Vás čaká drsný Boss, ktorého poraziť je naozaj ťažké. Zbierajte bonusy, penalizujte súperov a získajte najviac skúseností, aby ste vyhrali. The Lost City je prvé veľké rozšírene k zábavnej hre Loony Quest. Pridáva 5 nových svetov a celkom 32 nových úrovní. Čakajú na vás aj nové hrozby v podobe nových žetónikov a polopriehľadná pyramída, ktorá čiastnočne zakrýva vzorový obrázok.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
24,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Výhodný balík základnej hry Loony Quest a rozšírenia The Lost City.

Loony Quest, je zaujímavá hra, v ktorej kreslením simulujete pohyb svojej postavičky po pláne. Hráči odhaľujú rozličné svety, v ktorých sa snažia nakresliť cestu na svojej fólii od štartu do cieľa tak, aby sa vyhli všetkým prekážkam a získali čo najviac predmetov. Keď hráč dokončí trasu, položí svoju fóliu na mapu a overí tak či sa vyhol prekážkam, pozbieral potrebné predmety a došiel do cieľa. Na nakreslenie tej správnej trasy však máte iba pár sekúnd. Vyskúšajte špeciálne mapy - každý svet sa skladá zo šiestich levelov a na konci každého Vás čaká drsný Boss, ktorého poraziť je naozaj ťažké. Zbierajte bonusy, penalizujte súperov a získajte najviac skúseností, aby ste vyhrali.

The Lost City je prvé veľké rozšírene k zábavnej hre Loony Quest. Pridáva 5 nových svetov a celkom 32 nových úrovní. Čakajú na vás aj nové hrozby v podobe nových žetónikov a polopriehľadná pyramída, ktorá čiastnočne zakrýva vzorový obrázok.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Laurent Escoffier, David Franck
Rok vydania:
2015
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje