Lord of the Rings Board Game: Anniversary Edition
Lord of the Rings (Pán prsteňov) je kooperatívna hra, v ktorej hráči vystupujú v roli hobitov, ktorí sa snažia zničiť prsteň a zachrániť tak Stredozem pred Sauronom. Hráči cestujú skrz nebezpečnú Moriu, bránia pevnosť Helmov žľab, spoločne bojujú proti vzrastajúcemu vplyvu Saurona. Nová edícia, ktorá vychádza na 20. výročie od prvého vydania hry zachováva nádherný i elegantný hrací mechanizmus. Hra má ale vylepšenú grafiku, nové komponenty a jasnejšie pravidlá. 
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
49,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Lord of the Rings (Pán prsteňov) je kooperatívna hra, v ktorej hráči vystupujú v roli hobitov, ktorí sa snažia zničiť prsteň a zachrániť tak Stredozem pred Sauronom. Hráči cestujú skrz nebezpečnú Moriu, bránia pevnosť Helmov žľab, spoločne bojujú proti vzrastajúcemu vplyvu Saurona.

Nová edícia, ktorá vychádza na 20. výročie od prvého vydania hry zachováva nádherný i elegantný hrací mechanizmus. Hra má ale vylepšenú grafiku, nové komponenty a jasnejšie pravidlá. 

Obsah hry:

Hlavný hrací plán, 2 obojstranné hracie plány pre scenáre, 60 hobitích kariet, 5 kariet postáv, 5 kariet Gandalfa, 35 kariet vlastností, 23 kartičiek, 11 žetónov, 32 štítov, 1 špeciálna kocka, 1 prsteň, 1 figúrka Saurona, 5 figúrok hobitov, 6 žetónov, tabuľka pre záznam rekordov, originálne pravidlá hry.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Reiner Knizia
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje