Lords of Hellas - Terrain Expansion
Lords of Hellas - Terrain Expansion obsahuje plastové mestá a chrámy, ktoré môžete použiť v základnej hre Lords of Hellas. Po páde mykénskej civilizácie nastal pre Grécko temný vek. Z kozmu zostúpili bohovia a vyviedli krajinu z temnoty. Ľudia získali od bohov mocné technológie. Ale priazeň bohov je vrtkavá! Vstúpte do tohto sveta nepochopiteľných technológií a mocných bohov v hre Lords of Hellas. Ovládnite územia, bojujte s príšerami a využite náklonnosť bohov Dia, Atény a Herma. Potrebujete dobrú armádu, strategický pohyb a správne rozhodnutia pri výbere akcií, aby ste zažili víťazstvo v tejto výpravnej strategickej hre.   
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
60-240 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
21,99 €
Momentálne nedostupné
Predajňa BA: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Lords of Hellas - Terrain Expansion obsahuje plastové mestá a chrámy, ktoré môžete použiť v základnej hre Lords of Hellas.

Po páde mykénskej civilizácie nastal pre Grécko temný vek. Z kozmu zostúpili bohovia a vyviedli krajinu z temnoty. Ľudia získali od bohov mocné technológie. Ale priazeň bohov je vrtkavá!

Vstúpte do tohto sveta nepochopiteľných technológií a mocných bohov v hre Lords of Hellas. Ovládnite územia, bojujte s príšerami a využite náklonnosť bohov Dia, Atény a Herma. Potrebujete dobrú armádu, strategický pohyb a správne rozhodnutia pri výbere akcií, aby ste zažili víťazstvo v tejto výpravnej strategickej hre. 

 

Obsah hry:
  • 12 plastových miniatúr miest
  • 8 plastových miniatúr chrámov
  • 1 plastová miniatúra Sparty
  • 1 plastová miniatúra Delphi
Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
60-240 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Adam Kwapiński
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje